Наверх
Меню
Меню
Событие
07/05
Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки "Подорож до Ірану"
sm.jpeg
sm.jpeg

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки "Подорож до Ірану"

7 травня о 18.00 мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки "Подорож до Ірану".

Виставка сучасного образотворчого мистецтва п'яти іранських художників:

Могаммад Мегді Разі (каліграфія)

Могаммада Барранґі (графіка)

Реза Ісапур (фото)

Расул Моарекнежад (відео, поезія)

Мегді Мостафанежад (фото)

 

Запрошеним гостем є пан Могаммад Мегді Разі, який має честь бути присутнім на відкритті виставки. 

Могаммад Мегді Разі, художник-каліграф, куратор Razi Art Gallery в місті Язд, засновник університетського відділення каліграфічного живопису (“накаші хатт”) в Ірані.

Із 1996 року Могаммад Мегді Разі досліджує та офіційно викладає каліграфію та графічний дизайн у місті Язд, а також є запрошеним викладачем в університетах Тегерану. Член журі молодіжних конкурсів графіки та учасник семінарів з мистецтва каліграфії у Тегеранському музеї сучасного мистецтва (Іран). У 2001 році – взяв участь у виставці дизайнерів іранських почерків у “Фарганґестан гонар” (Тегеран). У 2006 році – взяв участь у виставці творів арабської каліграфії (8th Gulf Cooperation Council Fine Arts and Calligraphy Exhibition) (у Маскаті, султанат Оман).
Каліграфічні роботи Могаммада Мегді Разі було експоновано на виставці іранського мистецтва в Римі у березні 2015 р.

Передбачається проведення майстер-класу каліграфії, що може бути цікавим як для пересічних львів’ян, так і для фахівців у галузі візуального мистецтва. Серед супутніх заходів заплановані поетичні читання, перегляд фільмів, оглядова лекція про сучасне іранське мистецтво.

 

Куратор виставки Надія Вишневська

 

Виставка триватиме до 31 травня.

Адреса: Мистецька галерея Гері Боумена (Львів, Наливайка 18).

комментарии
Календарь
24/09

Галерея 83 представляє персональну виставку “Той, що зникає” Дмитра Просвєтова. “Той, що зникає”- друга персональна виставка автора, що складається з трьох частин. Перша- це ...

26/09

  Відкриття виставки Бориса Фірцака «Різне»   З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме ...

28/09

У КИЄВІ ВТРЕТЄ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СВІТЛА І МЕДІА-МИСТЕЦТВА KYIV LIGHTS FESTIVAL Промінь дитячих мрій злетить до зірок під час KYIV LIGHTS FESTIVAL 28 і 29 вересня 2019 го року ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **