Наверх
Меню
Меню
Событие
14/05
Альона Кузнєцова та Юрій Мусатов. ТРАЄКТОРІЯ
60167213_2191996231110411_8915320494006206464_n.jpg
60167213_2191996231110411_8915320494006206464_n.jpg

Альона Кузнєцова та Юрій Мусатов. ТРАЄКТОРІЯ

Однаково важливо як набрати швидкість, так і визначитись з вектором руху.

14 травня Mironova Foundation презентує спільний проект «Траєкторія» від українських митців Альони Кузнєцової (живопис) та Юрія Мусатова (керамічна скульптура).

Арт-проект «Траєкторія» є художнім дослідженням  таких понять, як рух, динаміка, енергетика, їх взаємодії та впливу на емоційні поля, створення певних настроїв, які народжуються при поєднанні або перетинанні траєкторій рухів окремих об’єктів, масс, особистостей.

Динамічний безпредметний живопис Альони Кузнєцової із серії «Механічний балет. Акт II» своєю композицією, фактурністю, поєднанням різних медіа (від акрилу до емалей та аплікації) нагадує незвичайну музику (механічну чи може електронну), яка своїм звучанням складає оригінальні траєкторії танцю, що триває не тільки в просторі, але й у часі.

 

 

Ці чудернацькі траєкторії перетинаються з колоссальною енергетикою скульптурних планет Юрія Мусатова. Кожна з планет є візуальною аналогією життя живого організму, з усіма притаманними йому характеристиками - чуттєвістю та пристрастю, пластичністю та динамікою, делікатністю та крихкістю. У поєднанні траєкторій абстрактного живопису та потужної поетичної енергетики скульптур-планет народжується особливий стан творчої піднесенності, особливої художньої чуттєвості.

 

 

Тетяна Міронова, засновниця  Mironova Foundation:

«На мій погляд, проект є оригінальною і дуже сучасною візуалізацією класичного поняття «художня естетика», яка є однією з ключових складових справжніх витворів мистецтва.»

Альона Кузнєцова:

Народилася в 1986 р. Після отримання академічної художньої освіти, з 2008 року займається питанням кольору і абстрактним живописом. Альона веде активну виставкову діяльність в Україні і за кордоном з 2010 року. Отримала додаткову освіту в галузі сучасного мистецтва в ШВК і НХШ, а також у Школі сучасного мистецтва в ІПСМ. Учасниця експозиції Objects Contemporary Art Prize (2019), Міжнародної арт-ярмарки в Сеулі (2018), та групової виставки “Values on the way” в Берліні (2018). Роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Німеччині, США, Італії, Швейцарії, Росії.

 

Юрій Мусатов:

Народився 1981 року в м. Конотоп Сумської області, Україна. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв, відділення художньої кераміки.

Член Національної спілки художників України (НСХУ), член Міжнародної академії кераміки в Женеві (IAC). Учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Німеччині, Латвії, Південній Кореї, Польщі, Португалії, США, Тайланді, Туреччині, Румунії, Словенії, Угорщині. Роботи автора зберігаються в державних музеях та приватних колекціях України, Литви, Польщі, Німеччини, Словенії, Угорщини, США, Туреччини, Китаю, Тайланду, Іспанії, Португалії.

Роботи Юрія Мусатова знаходяться в таких колекціях:  

FuLe International Ceramic Art Museums (FLICAM). Фупін, Китай.

Panevezys Civic Art Gallery /Паневежис. Литва. 

National Museum of Slovenia / Любляна, Словенія.

International Ceramics Studio / Кечкемет, Угорщина.

Daugavpils Mark Rothko Art Center / Латвія. 

Ukrainian Institute of Modern Art (UIMA) / Чикаго, США.

Та в  приватних колекціях Німеччини, Італії, Латвії, України.

 

Відкриття виставки 14 травня о 19:00.

Термін дії виставки: 14.05 – 4.06.2019.

Адреса: Mironova Foundation (перевулок Лаврський, 9).

комментарии
Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **