Наверх
Меню
Меню
Событие
23/05
ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРА НЕКРАШЕВИЧА «БОГ ВІЙНИ» В РАМКАХ KYIV ART FAIR
Изображение сделано 10.05.19 в 17.10.jpg
Изображение сделано 10.05.19 в 17.10.jpg

ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРА НЕКРАШЕВИЧА «БОГ ВІЙНИ» В РАМКАХ KYIV ART FAIR

Щербенко Арт Центр в рамках Kyiv Art Fair представить проект «Бог війни»  білоруського художника  Олександра Некрашевича

«Виникали і зникали цивілізації, змінювалися кордони держав та конфесії, одні боги приходили на зміну іншим. Але один з незмінних богів, якому людство поклоняється в усі часи та регулярно приносить йому жертви – це Бог війни».

Над серією «Бог війни» Олександр Некрашевич працює останні п’ятнадцять років. Художник створює монументальні живописні полотна, що зображають сучасні мілітарні об’єкти  у символічному контексті Середньовіччя. Великі за розмірами картини справляють видовищний ефект та вражають майстерністю виконання найдрібніших деталей.

У роботах Некрашевича надзвичайно реалістичні зображення винищувачів зливаються з образами середньовічних готичних соборів. Одна з картин демонструє  міський ландашафт, створений з десятків цих химерних споруд. На іншій – ніс винищувача височіє на верхівці Вавилонської вежі. Літаки на полотнах, подібно до коштовних релікваріїв, покриті золотом та інкрустовані дорогоцінним камінням. У такому масштабі та пишноті військова техніка постає як предмет поклоніння.

Художник сполучає два протилежні образи – образ храму та образ військового літака. Перший – славить Творця та увіковічнює майстерність архітектора. Другий стає засобом руйнації та кривавого жертвопринесення. Обидва є втіленням культу, в котрому краса існує поряд зі смертю, а розкіш – з жорстокістю. Головне питання, котре художник ставить глядачеві, – «яке начало переважає в людині: творче чи руйнівне?»

Проект експонується на Kyiv Art Fair з 23 по 26 травня.

Відкриття – 23 травня о 19:00

Адреса: Комплекс “Торонто – Київ” вул. Велика Васильківська, 100

Олександр Некрашевич

Народився в 1973 році. У 1991 році закінчив Білоруський ліцей мистецтв ім. Ахремчика (Мінськ). Випускник Білоруської Державної Академії мистецтв, відділення монументально-декоративного мистецтва (Мінськ, 1997). У 1996 році отримав стипендію Білоруської Академії Образотворчого Мистецтва. З 2004 року – член Білоруського Союзу Художників. У 2005 році став лауреатом конкурсу «Ерос і Танатос», галерея «Ars longa» (Мінськ), а в 2008 році посів 3-е місце на I-білоруські бієнале живопису, графіки та скульптури.

Роботи Олександра Некрашевича знаходяться в колекції Білоруського Музею Сучасного Образотворчого Мистецтва, а також в приватних колекціях Білорусі, Росії, України, Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Монако, Швейцарії, США.

комментарии
Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **