Наверх
Меню
Меню
Событие
16/05
Декоративні елементи. Юрій Пікуль
fullsizeoutput_9eb.jpeg
fullsizeoutput_9eb.jpeg

Dymchuk Gallery представляє живописну серію київського художника Юрія Пікуля.

В основу проекту лягли фотографії з численних інтернет-оголошень про продаж кімнатних пальм. Ці ошатні і наче не зовсім доречні в тісній квартирі рослини стали для художника метафорою живопису та його місця у просторі сучасного мистецтва.

«Сьогодні, аби займатися живописом, потрібно, мабуть, бути готовим до того, що вся твоя праця буде класифікована не як мистецтво, а лише як декоративні елементи. В якусь мить мені стало ясно, що продовжуючи займатися живописом, я вже не можу не уточнювати той факт, що я роблю це на території сучасного мистецтва.

Пальма, що розрослася і уперлася в стелю в інтер`єрі малометражної квартири, нагадує сам живопис, що «розрісся» за всю свою багатовікову історію і сьогодні заповнює/захаращує собою територію сучасного мистецтва пишною, соковитою, але всім давно набридлою красою, що лізе в очі. Пишна пальма, яку пересувають з одного темного кута в інший, тим не менш вивергається фонтаном своєї колишньої величі! Розлога пальма, якої хочеться позбутися, продавши при цьому якомога дорожче».

Ю. Пікуль

Юрій Пікуль

1983 – народився в Києві;

2005 – вступив до Національної академії образотворчого мистецтва, проте забрав документи за власним бажанням;

2007 – по сьогодні – учасник виставок в Україні та за кордоном;

Живе і працює у Києві.

 

Термін дії виставки: 16.05.2019 - 23.06.2019.

Адреса: Dymchuk Gallery (Yaroslavska, 21, Kyiv, Ukrainе).

комментарии
Календарь
24/08

24 серпня в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відкривається персональна виставка Любомира Мартинюка «Пелюстки на полотнах» — зібрання найсвіжіших флористичних натюрмортів митця. Любомир ...

27/08

EMOVEO Тетяна Русецька  | Тетяна Колісник Поліна Кузнєцова | Євгеній Примаченко 27.08 – 8.09.2019 27 серпня в Gallery83 буде презентовано арт-проект «Emoveo» за участю ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **