Наверх
Меню
Меню
Событие
16/05
Декоративні елементи. Юрій Пікуль
fullsizeoutput_9eb.jpeg
fullsizeoutput_9eb.jpeg

Dymchuk Gallery представляє живописну серію київського художника Юрія Пікуля.

В основу проекту лягли фотографії з численних інтернет-оголошень про продаж кімнатних пальм. Ці ошатні і наче не зовсім доречні в тісній квартирі рослини стали для художника метафорою живопису та його місця у просторі сучасного мистецтва.

«Сьогодні, аби займатися живописом, потрібно, мабуть, бути готовим до того, що вся твоя праця буде класифікована не як мистецтво, а лише як декоративні елементи. В якусь мить мені стало ясно, що продовжуючи займатися живописом, я вже не можу не уточнювати той факт, що я роблю це на території сучасного мистецтва.

Пальма, що розрослася і уперлася в стелю в інтер`єрі малометражної квартири, нагадує сам живопис, що «розрісся» за всю свою багатовікову історію і сьогодні заповнює/захаращує собою територію сучасного мистецтва пишною, соковитою, але всім давно набридлою красою, що лізе в очі. Пишна пальма, яку пересувають з одного темного кута в інший, тим не менш вивергається фонтаном своєї колишньої величі! Розлога пальма, якої хочеться позбутися, продавши при цьому якомога дорожче».

Ю. Пікуль

Юрій Пікуль

1983 – народився в Києві;

2005 – вступив до Національної академії образотворчого мистецтва, проте забрав документи за власним бажанням;

2007 – по сьогодні – учасник виставок в Україні та за кордоном;

Живе і працює у Києві.

 

Термін дії виставки: 16.05.2019 - 23.06.2019.

Адреса: Dymchuk Gallery (Yaroslavska, 21, Kyiv, Ukrainе).

комментарии
Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **