Наверх
Меню
Меню
Событие
21/05
Відкриття колективної виставки «Герілья» в рамках фестивалю сучасного мистецтва «Kyiv Art Week» 2019
афиша.jpg
афиша.jpg

Відкриття колективної виставки «Герілья» в рамках фестивалю сучасного мистецтва «Kyiv Art Week» 2019

21 травня в галереї Spivakovska ART:EGO gallery відбудеться відкриття колективної виставки «Герілья» авторів - Валентини Засуцької, Сергія Кадуліна, VarrIng, що проходитиме в якості спецпроекту в рамках четвертого міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «Kyiv Art Week» 2019.

Куратор: Георгій Браіловський. Організатор: видання In-Art, спів-організатор: галерея Spivakovska ART:EGO gallery.

Учасники проекту вступають в діалог з глядачем в рамках теми фестивалю – «Це не змагання», заданою кураторами фестивалю Євгеном Березницьким і Марією Вторушиною. Як створювати революції без революцій? Яким чином поліпшити життя, не вдаючися до експропріацій символічних цінностей, не грабуючи і не вбиваючи, як «політичні» революціонери? Спосіб перевірено усією історією людства. Тільки за допомогою символічної, а не залізної, зброї, «твердої криці». Всі члени нашої «вогняної групи» - а це фотохудожники Сергій Кадулін і VarrIng, живописець Валентина Засуцкая, в якості зброї обрали візуальне мистецтво. 

«Природа, що нас оточує - це приклад для людей, адже ми нерозривно з нею пов'язані, і всі вийшли з цього джерела. У неї революції (глобальні катаклізми) трапляються дуже рідко, а більшість змін - малі за масштабом. Але це не заважає природі успішно саморегулюватися, знаходити баланс і можливості для розвитку, нехай не без елементів боротьби», - впевнений Сергій Кадулін.

Сергій Кадулін. 1."РЛС Дуга, Чернобіль-2". 2. "Межа зростання".

Сергій Кадулін.1."Елементи секретного об'єкту". 2."В мережі".

«Тільки після Революції Гідності,  ідеї комунізму в Україні остаточно відходять в минуле. Але ж події, що почались в Україні з Майдану у 2013 році, вплинули на Світ та стали каталізатором нових змагань в суспільстві. Це демонструє глибоку кризу соціально-економічного устрою, як в Україні так і в світі. А що нас чекає в майбутньому? Тільки розуміння причин змагання та унеможливлення їх повторення, змінить майбутнє на краще», - говорить VarrIng.

VarrIng. "Ленінопад, Український Дім. Суд над катом".

VarrIng. "Ідеологічна робота".

«З чого все почалось? З бажання людини перемагати іншу людину? Це змагання людей зі своїм бажаннями? Не буває самотніх, безпритульних Дронів: у кожного є господар. Ми хочемо, аби вони були нашим зором? Нашою зброєю? Чи нашою мрією літати і дивитися з висоти пташиного польоту?.. Це змагання з самим собою - або ж людини з іншою людиною? Хто швидше, хто вище, хто сильніший, завдяки їм, Дронам?..» - розмірковує Валентина Засуцька.

Валентина Засуцька. "Оком дрона".

Валентина Засуцька. "Заплутався у волоссі".

Відкриття виставки відбудеться:  21 травня о 18-00 в галереї Spivakovska ART:EGO gallery за адресою: вул. Саксаганського, 59-Б. 

21 травня 2019 року о 19-00 поряд з галереєю Spivakovska ART: EGO відбудеться перформанс «Тінь Мрії».

Виставка триватиме: з 21 по 26 травня 2019 року.

Інтернет-видання In-Art було засноване Георгієм та Галиною Браіловськими у 2014 році як суспільно значимий проект для об’єднання учасників арт-ринку та підвищення впізнаваності українських митців в Україні та за її межами. Однією з цілей комунікативного майданчику In-Art є сприяння підвищенню рейтингу нашої країни та популяризація українського мистецтва у світовому масштабі.

Галерея Spivakovska ART: EGO заснована в 2014 році Лікою Співаковською та є однією з провідних українських галерей, що працюють в області сучасного мистецтва.

З моменту заснування Spivakovska АRТ: EGO була представлена ​​в престижних міжнародних виставках і проектах. 2014 рік - Spivakovska АRТ: EGO бере участь в Бієнале в Парижі, в 2015 - в міжнародній виставці АРТ-РИГА, Латвія. 2016 рік - виставка в Римі в рамках проекту Woman Essence, квітень 2018 - відкриття українського арт-павільйону в Мадриді. Листопад 2018 - міжнародна виставка WE CONTEMPORARY 2018, Палермо, травень 2019 - участь в 58 Венеціанському Бієнале, Італія.

Spivakovska АRТ: EGO - офіційний та ексклюзивний партнер міжнародної асоціації MUSA INTERNATIONAL ART SPACE і міжнародного щорічного каталога про мистецтво WE CONTEMPORARY. У своїх стінах галерея прийняла понад 150 виставок українських та іноземних художників.

Контакти організаторів:

Директор галереї Spivakovska ART:EGO Юлія Міхно: 050-444-48-49

Куратор виставки Георгій Браіловський: 050-381-39-64

комментарии
Календарь
01/11

Паризька галерея «1831» презентує виставку фотографій київського художника Павла Мазая «VYTOKY». В експозиції представлені обрані роботи, створені в період з 2017 по 2021 рік ...

04/11

 Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва Музею історії міста Києва та Ірина АКІМОВА презентують Артпроєкт «ПАМ'ЯТЬ ДУШІ/MEMORIES OF THE SOUL»   4 листопада ...

11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **