Наверх
Меню
Меню
Новость
25/05
Видання «Арт-курсив» під орудою ІПСМ НАМУ поновлює свою діяльність
?????? ?????? ??? ? ??????? нкою видання ???-??????.jpeg
?????? ?????? ??? ? ??????? нкою видання ???-??????.jpeg

Видання «Арт-курсив» під орудою ІПСМ НАМУ поновлює свою діяльність

25 травня, у бізнес-центрі Торонто-Київ в межах програми лекторію Kyiv Art Week відбудеться презентація оновленого видання «Арт-курсив».

«Арт-курсив», заснований ще у 2009 році на базі ІПСМ НАМ України, має на меті популяризацію мистецтвознавчої думки. Його просвітницька місія полягає у демократичному та доступному висвітленні наукової аналітики, авторських досліджень тощо. Відтак часопис став прикладом успішної реалізації популярного, власне публічного критичного простору для рефлексії про те, що відбувається із українським мистецтвом в Україні та поза її межами. На жаль, під впливом несприятливих зовнішніх чинників робота часопису припинилась у 2011 році, зберігши за собою лакуну якісного дискурсивного поля для дослідження тенденцій та реалій сучасної української культури.

Оновлений журнал збирає погляди теоретиків та практиків культури на багатоаспектні явища у галузях музики, театру, кіно, літератури та візуального мистецтва.

«Ми повертаємося в український арт-простір у якості дискусійного майданчика, платформи для обміну думками, у якості дайджесту найважливіших мистецьких подій країни й світу, вісника найсучасніших арт-тенденцій. Новий формат дозволить висвітлювати найважливіші культурні феномени та події у момент їх становлення, отже наші читачі завжди перебуватимуть у самому вирі мистецького життя», – коментує головний редактор видання Роксана Рублевська.

Перший випуск присвячено темі відродження журналу та арт-світу загалом. У часопису ви зможете прочитати про історію українського мистецтва, нотатки з-за куліс театрів, огляд подій локальних та зарубіжних інституцій, глобальні тенденції у розвитку галерей,  ярмарків та інше. Також шукайте у номері матеріал про книги доби авангарду й розлогий коментар Віктора Сидоренка щодо заснування ІПСМ.

Важливо, що вісник не є комерційним проектом, з ним можна ознайомитися у музеях, галереях, культурних центрах, креативних просторах та арт-кафе. Серед місць розповсюдження: Voloshyn Gallery, Національний музей Тараса Шевченка, бібліотека bOtaN, Український Культурний Фонд, Книгарня Є на Лисенка, Кафе Хармс, музей Ханенків, Аукціонний дім Золотое Сечение, Pinchuk Art Center, М17 Art Center, видавництво Art Huss, Invogue Art, Dzyga, готель Holiday Inn, Мистецький Арсенал, Naked Room, тощо.

комментарии
ТОП Новость
17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва повідомляє про перевидання альбому «Авангард і модерн в українському народному мистецтві 1910–1930 років» (Національний ...

17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує відвідати онлайн-виставку «Авангард і модерн у народному мистецтві 1910-1930-х років». Виставка знайомить ...

Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **