Наверх
Меню
Меню
Новость
22/05
Проект Оксани Чепелик “КОЛЛАЙДЕР_100” на Міжнародному арт фестивалі в Солсбері, Великобританія
Sarajevo_8_a.jpeg
Sarajevo_8_a.jpeg

Проект Оксани Чепелик “КОЛЛАЙДЕР_100” на Міжнародному арт фестивалі в Солсбері, Великобританія

Проект Оксани Чепелик “КОЛЛАЙДЕР_100” на Міжнародному арт фестивалі в Солсбері, Великобританія. 

 

В результаті міжнародного конкурсу проект Оксани Чепелик “Колайдер_100” був відібраний на виставку "Ненаситний розум" Міжнародного фестивалю мистецтв Солсбері 2019 року. Wiltshire Creative отримав більше 400 міжнародних заявок на цю виставку, Оксана Чепелик є однією з семи відібраних художників. Ця виставка буде проходити в Арт Центрі Солсбері з 24 травня до 13 червня 2019 року. 

Wiltshire Creative – це пан-мистецька організація, що об'єднує Центр мистецтв Солсбері, Міжнародний фестиваль мистецтв Солсбері і Театр Солсбері. Це амбіційна та інноваційна об’єднуюча мистецька платформа, унікальна для Південно-Західної Англії. Міжнародний фестиваль мистецтв Солсбері проходить вже більше 40 років. Цього року фестиваль проходитиме з 23 травня до 9 червня 2019 року в більш ніж 16 локаціях по всьому місту та за його межами. Він буде включати 124 заходи з різноманітних мистецьких дисциплін, таких як візуальне мистецтво, вулична вистава, балет, опера, кіно, театр, класична музика та інші. Почесним директором фестивалю 2019 року є видатний британський композитор Джонатан Доув і одна з кількох запрошених доповідачів - лауреатка Нобелівської премії, доктор Ребекка Джонсон. 

Поза експозицією проект Оксана Чепелик “Колайдер_100: Сараєво 1914, 1992 Case Study і Київ 2014 Case Study” буде продемонстрований 23 травня 2019 в Арт Центрі Солсбері на великому екрані як Спеціальна VIP подія. 

Фестиваль висвітлюватиме ювілеї падіння Берлінської стіни в 1989 році та посадку Місяця 1969 року. Це виставка творів митців, які досліджують у своїй практиці теми цікавості, незадоволеності та людських зусиль, щоб змінити прийняті норми та розірвати правила заскорузлих конструкцій і умовностей.

 

комментарии
ТОП Новость
07/04

Маски Polina Veller с орнаментом "ойма" от Рустема Скибина “Ойма” в переводе с крымскотатарского – резьба, резная работа, вырезанный рисунок. Традиционно ойма использовалась ...

02/04

Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома". Відомий український художник Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома", організованій командою Національного ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **