Наверх
Меню
Меню
Новость
23/05
Хліба та видовищ: Фестиваль перформансу Carbonarium нагодує мистецтвом
fullsizeoutput_a63.jpeg
fullsizeoutput_a63.jpeg

Хліба та видовищ: Фестиваль перформансу Carbonarium нагодує мистецтвом

Весна в Україні видалася гарячою на політичні події, але червень буде не менш спекотним. Щоправда, вже не на політичні перформанси, а на мистецькі. Carbonarium 2019 — це міжнародний фестиваль мистецтва перформансу, який уже вдруге проходить у Києві (7–9 червня). Захід згуртовує в столиці митців, перформерів, викладачів і кураторів зі всього світу, щоб представити тенденції сучасного мистецтва та створити освітню платформу з метою розвитку та популяризації мистецтва перформансу в Україні. Цього року свої роботи представлять 24 митці та 3 арт-групи з 18 країн. На відвідувачів фестивалю чекають лекції, майстер-класи та виступи досвідчених митців.

«Фестиваль Carbonarium цікавий тим, що організатори планують залучати щороку нового іноземного куратора, який буде створювати свою мистецьку програму. Для українських художників це чудова можливість отримати професійні контакти та запрошення на закордонні фестивалі», — коментує організатор заходу Олексій Зайцев.

В рамках проведення фестивалю, Україну вперше відвідає німецький митець, викладач і засновник незалежного освітнього проекту PAS — Performance Art Studies БББ Йоганнес Даймлінг. Митець та педагог з тридцятирічним досвідом роботи, відомий своїм особливим візуальним підходом до мистецтва перформансу, Даймлінг присвятив значну частину своєї практики дослідженню освітнього потенціалу мистецтва перформансу. Його твори були представлені в Німеччині, Італії, Швейцарії, Іспанії, Фінляндії, Норвегії, Данії, Польщі, Канаді, Китаї та інших країнах.

Йоганнес проведе два освітніх заходи в Києві: лекцію та триденний майстер-клас.

На лекції 8 червня розглядатимуться приклади найвизначніших перформансів за останні 20 років. Вхід на подію вільний, відбуватиметься переклад українською. Майстер-клас триватиме впродовж усіх трьох днів фестивалю. Учасники отримають унікальну можливість дослідити сутність перформативного мистецтва, його напрями, і наприкінці навчання показати напрацювання і самим виступити в ролі живих скульптур. Реєстрація на майстер-клас триває до 30 травня.

 

Фестиваль відбудеться в арт-просторі Carbon, пр-т Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ).

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

Календарь
11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **