Наверх
Меню
Меню
Событие
01/06
Звітна виставка "En plein air à Rybalsky" у Lera Litvinova Gallery
llg_4.jpg
llg_4.jpg

Звітна виставка "En plein air à Rybalsky" у Lera Litvinova Gallery

Лера Літвінова та Леонора Янко представлять звітну виставку "En plein air à Rybalsky"

15-18 травня Lera Litvinova Gallery провела арт проект "En plein air à Rybalsky" в житловому районі RYBALSKY за участю 13 митців, який включав пленер для митців, майстер-класи, створення перформанса та медіа-арту, лекцію-дослідження з історії мистецтва. 

Lera Litvinova Gallery запрошує культурних діячів та поціновувачів мистецтва на відкриття однойменної звітної виставки 1 червня о 16:00.

Що може більше надихнути художника, ніж жива і нежива природа! Величні гори і неосяжні степи, мальовничі краєвиди та міські пейзажі, затишні вулиці, парки і річки - краса навколишнього світу століттями окрилювала творчих людей. Пленери були особливо популярні у імпресіоністів (саме тоді пленер як термін набуває широкого вживання). Проект "En plein air à Rybalsky" відбувся та території житлового району RYBALSKY, завдяки чому у митців з’явилась можливість надихнутись видами Подолу та Дніпра з верхніх поверхів будинків, закарбувати пожвавлення та історичні зміни острову, індустріальний пейзаж. 

Виставка також відкриває завісу у питанні, ким є сучасний митець. Чи створює він майбутнє, або фіксує сьогодення? Різноманітність напрямків та технік, інструментів, історій та внутрішніх мотивацій,  які притаманні учасникам проекту нагадують про унеможливлення колективного портрету митця та руйнують існуючі шаблони у сприйнятті мистецького життя. Митці представлять кілька серій портретів та творчих робіт, розкриваючи тему.

Хроніки проекту, процес створення перформансу та медіа-арт буде транслюватись за допомогою OLED телевізорів LG впродовж виставки з 1 по 29 червня. 

Lera Litvinova Gallery виражає вдячність партнерам проекту RYBALSKY та провідному виробнику матеріалів для професійних митців ROSA, а також українському офісу LG Ukraine, тому що підтримка культурних проектів є  не тільки ознакою соціально-культурної відповідальності компаній, але мірою готовності суспільства до розвитку країни.

Виставка відкрита з 1 по 29 червня згідно з розкладом галереї (вівторок-субота з 12:00 до 19:00 | вихідні: понеділок, неділя).

Адреса: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3 (територія ЖК Rybalsky). Вхід вільний. 

 

комментарии
Календарь
15/10

З 15 жовтня по 3 листопада в київському центрі сучасного мистецтва "Білий Світ" проходитиме виставка живопису Андрія Цоя "Fake People"   Андрій Цой – досить загадкове ...

17/10

Щербенко Арт Центр анонсує виставку 12 фіналістів конкурсу молодих українських художників МУХі 2019 Із 17 жовтня по 10 листопада в приміщенні Національного музею Тараса Шевченка відбудеться ...

19/10

  «Синхронізація» ПЕРСОНАЛЬНА ФОТОВИСТАВКА АННИ МОСКВИЧ Spivakovska ART: EGO gallery презентує персональну виставку фотографа Анни Москвич. На експозиції будуть представлені ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **