Наверх
Меню
Меню
Событие
28/05
"Ostinato" Матвій Вайсберг, Пінхас Фішель
Plakat_mini.jpg
Plakat_mini.jpg

"Ostinato" Матвій Вайсберг, Пінхас Фішель

З 28 травня по 9 червня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка графіки Матвій Вайсберга і Пінхаса (Павла) Фішеля «Ostinato».

Виставка "Ostinato" – це зустріч двох художників, для яких тема людяності в мистецтві є головною. Назва виставки походить від однойменного методу та техніки музичної композиції, які передбачають багаторазове повторення мелодійної фрази, ритмічної фігури або гармонійного обороту.

П. Фішель / "Кришка клавесина II" / paper cut, папір, гуаш, акрил/ 195х77 / 2018

Обидва художники мають добре впізнаваний стиль, і їхні роботи неможливо сплутати. І в той же час вся експозиція об’єднана відчуттям витонченості і делікатності – через ніжні матеріали і мистецькі техніки, а може через тендітність явищ, зображених на папері. Що може бути витонченіше за життя, яке спостерігає власне існування у холодному неживому Всесвіті? І що є делікатнішим за людські стосунки?

М. Вайсберг / "Дорога" / папір А4, ліногравюра / 2019

Матвій Вайсберг представляє графічні цикли "Слабкий антропний принцип" і "Дороги". Великий цикл «Слабкий антропний принцип» був розпочатий ще в 2004 році. Його роботи визначають художника як спостерігача Всесвіту. В даному випадку вони присвячені прощанню автора з небом за вікном майстерні та з видом, який ось-ось буде закритий висотними домами. Серія "Дороги" – це спостереження автора під час подорожей за видами з вікна потяга або автобуса.

Пінхас Фішель представлений роботами з серій "Ктуби" і "Пристрасті навколо єдинорога", виконаних в техніці paper cut (вирізної картини). Ктубою іудеї називають ритуальний шлюбний договір. Серія "Ктуби" стала результатом багаторічного вивчення художником єврейських артефактів. Прагнення природи утримати людину, що втратила істинність, від самознищення – центральний сюжет "Пристрастей навколо єдинорога". Ряд представлених творів натхнені традицією розпису клавесинів 16-18 століть.

П. Фішель / "Ктуба П. Н." / paper cut, папір, гуаш, чай / 42,7х61 / 2009

Відкриття виставки відбудеться 28 травня о 19:00

Експозиція триватиме до 9 червня

Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ»

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net)

 

комментарии
Календарь
17/09

17 вересня, о 12.00, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні відкриється виставка "Україна. Незакінчена війна". Керівник проекту - Любов Легасова. В експозиції ...

18/09

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє персональну виставку скульптури Дмитра Грека «Мелодія буття». Звучання життя у просторі часу народжує неповторну ...

19/09

З 19 вересня по 27 жовтня 2019 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує відвідати виставку «Музейна збірка. Федір Захаров. До 100-річчя від дня народження». Видатний художник, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **