Наверх
Меню
Меню
Событие
25/05
До Дня Києва в Музеї Гончара влаштують ніч танцю просто неба
60171927_2156075867841375_5155766222012284928_n.jpg
60171927_2156075867841375_5155766222012284928_n.jpg

До Дня Києва в Музеї Гончара влаштують ніч танцю просто неба

У ніч з 25 на 26 травня киян запрошують зустріти день міста запальними танцями

25-26 травня в Музеї Івана Гончара відбудеться Ніч традиційного танцю. Це найбільша в році подія, де поціновувачі живої музики, танців та музиканти з різних частин України збираються разом, щоби прожити найдовшу і найяскравішу танцювальну травневу ніч. Цього року організатори присвячують подію Дню Києва та запрошують містян зустріти свято у запальних танцях.

8 годин живої музики, 8 автентичних та вторинних українських гуртів, що грають давні скрипкові традиції, майстер-класи для початківців, знайомства, спілкування, і потужна енергія традиційного танцю під травневими зорями!

Протягом ночі відвідувачі затанцюють близько півсотні танців, що часом свого побутування сягають 100-літньої давнини: Голубка, Козак, Гайдук, Аркан, Чабан, Метелиця, Гуцулка, Троян, Коломийка, Каперуш, Гречаники, Косарі, Тропак, Обруч, Тетяна, Швець, Орлиця, Городецька полька, Вальс і, навіть, Фокстрот.

Троїсті музики представлять віртуозну майстерність та унікальну традицію, що передається через покоління в усний спосіб, без нот. Традиційний для української інструментальної культури склад, скрипка, бас, цимбали, бубон, зазвучить у різних поєднаннях створюючи неповторні настрої народних танців.

Особливим гостям ночі стане гурт Isartaler Gau з Мюнхена, що презентує самобутні танцювальні традиції Баварії. Автентичну традицію Бойківщини та Гуцульщини представлять гурти села Вовче Львівської області та села Віпче Івано-Франківської області.

Творці ночі:

Гурт с.Віпче /Івано-Франківська область/традиція Гуцульщини/

Гурт с.Вовче /Львівська область/традиція Бойківщини/

Сільська музика /Рівне/традиція Західного Полісся/

Isartaler Gau /Німеччина, Мюнхен/традиція Баварії/

US Orchestra /Київ/традиція Лівобережжя, Полтавщини/

Надобридень /Київ/традиція Західного Поділля/

Орелі /Київ/традиція Лівобережжя/

Проект реалізує Музей Івана Гончара та культурно-мистецький проект Рись за підтримки Українського культурного фонду.

25-26 травня

22:00-6:00

Місце проведення: Подвір‘я Музею Івана Гончара (вул. Лаврська 19)

 

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

“Ніч традиційного танцю просто неба” – це культурно-мистецький проект, що інтегрує традиційну інструментальну музику та несценічний танець в сучасний культурний простір і формує ціннісне сприйняття української культурної спадщини.

Ніч традиційного танцю є загальнопоширеним форматом у Європі, який підтримують і розвивають такі країни, як Польща, Словаччина, Угорщина, Німеччина, Литва, Латвія, Естонія.

У Києві ініціатива виникла у 2015 році з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв. У 2015 та 2016 роках подія відбулася в Мистецькому арсеналі в рамках міжнародного фестивалю Етносвіт. З 2017 року подія відбувається в Музеї Івана Гончара. Ініціатор та засновник події Музей Івана Гончара.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **