Наверх
Меню
Меню
Новость
25/05
Інсталяції Антона Логова в проекті "Вкрадений Крим. Історія депортації"
fullsizeoutput_a75.jpeg
fullsizeoutput_a75.jpeg
fullsizeoutput_a73.jpeg
fullsizeoutput_a73.jpeg
fullsizeoutput_a72.jpeg
fullsizeoutput_a72.jpeg
fullsizeoutput_a74.jpeg
fullsizeoutput_a74.jpeg
fullsizeoutput_a75.jpeg
fullsizeoutput_a73.jpeg
fullsizeoutput_a72.jpeg
fullsizeoutput_a74.jpeg

Інсталяції Антона Логова в проекті "Вкрадений Крим. Історія депортації"

З 18 по 26 травня, в першому павільоні ВДНГ, в Києві можна відвідати виставку "Вкрадений Крим. Історія депортації".

В рамках цієї виставки відомий український художник Антон Логов представив декілька своїх інсталяцій:

1. «Посмішка Сталіна». Конструкція з іржавого заліза з грубими зварними швами та сітки, вертикальні форми з гострими кутами і нерівними площинами розрізають спокій і помпезність простору, створюють зону 
тривоги. Канати - метафора диктатора-ляльковода, який переписував історію, змінював долі цілих народів, знищував тисячі життів.  Спеціально музику написав композитор Герай. Обговорення ідеї: Фатіма Осман, автор: Антон Логов.   

2. «Уламки». Скляний дзеркальний водоспад – це символ води, яку заморозили, зламали. Вона не є живою, нею не можна напитися. А біля водоспаду силуети гір – невід’ємна частина кримської природи. Таким став Крим після депортації кримських татар. У Великому дзеркалі із червоною фарбою кожен може відчути себе частиною трагедії, яка сталася. Вона також просочується через уламки. Трагедія в серці кожного. Художня розробка: Антон Логов.  

3.«Повернення». Інсталяція - це телепортація крізь час з 44-го у 90-ті роки, коли кримські татари масово поверталися додому. По один бік залишилось все рідне і століттями виплекане. По інший  - виживання, ризик втрати ідентичності і зв’язку з  рідною землею. Разом з тим - це безмежна жага повернення. І той самий вагон, який повертає додому. В ньому поєднане все - запах повітря, затишність дідового двору, який тепер належить іншим, складнощі з пошуком житла, землі, супротив нащадків людей, яких заселили у відібрані в кримських татар будинки. Художня розробка: Антон Логов.

Головний куратор Фатіма Осман.
Куратори Андрій Качуро та Анастасія Гайдукевич-Качуро.

Подяка Першому заступнику Міністра інформаційної політики України Еміне Джапаровій.

 

Проект триватиме з 18 по 27 травня
Вхід на всі події вільний

Організатори: D&D factory та ДП "Центр захисту інформаційного простору України"

Проект реалізовано завдяки підтримці Міністерство інформаційної політики України, Меджлісу кримськотатарського народу, Кримський дім, ВДНГ, продакшн-студії FeelCan та Дніпропетровський національний історичний музей ім. Яворницького. 

комментарии
ТОП Новость
27/03

Уривок з книги Себастьяна Смі МИСТЕЦТВО СУПЕРНИЦТВА. Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві​ Сміливу вигадку, підмічену в роботі друга, розхапали всі.  Анрі Матісс    На ...

27/03

Арт-фірма: естетичне управління та метафізичний маркетинг УРИВОК З КНИГИ Фестивальний театр На одній фотографії з моєї колекції зображено співаків, які вийшли на поклін на прем’єрі «Весілля ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **