Наверх
Меню
Меню
Событие
28/05
Виставка "Планета Земля - Єдина: Україна--Ірак" у приміщенні Верховної Ради України
61131864_2270626553254496_7914024679411548160_n.jpg
61131864_2270626553254496_7914024679411548160_n.jpg

Виставка "Планета Земля - Єдина: Україна--Ірак" у приміщенні Верховної Ради України

Планета Земля – Єдина: Україна-Ірак

Організатори запрошують приєднатись до виставки "Планета Земля - Єдина: Україна--Ірак" у приміщенні Верховної Ради України по вул. Грушевського, 5 (кулуари, 3-й поверх), з 28 травня - 31 травня 2019 року.

З ініціативи Народного Депутата України Олега Осуховського та Народного Депутата України Дмитро Лубінця.

Арт-Куратор: Альона Яремчук та Микола Зінченко за підтримки Юридичної Консалтингової групи "Яремчук та партнери», Аукціонного Будинку " Arsani",  Ukraine.

Мета: Підтримка та розвиток відносин між Україною та Іраком через обмін культурним та історичним досвідом в розрізі культурної Дипломатії.

Відносини співпраці між країнами починаються від 16 грудня 1992, коли була підписана політична декларація і меморандум про взаєморозуміння між урядами України та Іраку. Митці презентують свої роботи надихаючись співдружністю 2 держав, світовим проектом #Peaceispossible та українським проектом "Планета Земля Єдина", який вмсвітлює українську культуру та культуру інших країн світу. Вже було проведені виставки про Кубу, Грузію, Німетчину, Ізраїль, Канаду, Бразилію, Індію, Америку.

На виставці будуть представлені творчі роботи Народної Артистки України, лауреата Шевченківської Премії Лариси Кадочнікової, художників Ольги Адам, Вікторії Стецишин, Альони Яремчук, Віктора і Наталії Проданчук, Анни Яновської, Ірини Федоренко, фотографа Євгена Зінченко. Книги автора Lola Nova "Як не вбити музу" чотирьма мовами та "Коридор Натхнення" (збiрка поезii з арт галереєю художників), Олександра Вольного "Енциклопедія Життя". Перегляд золотого світового та українського кінофонду, фільму Сергія Параджанова "Тіні Забутих Предків". У Іраку і України є дві схожі проблеми - обидві країни знаходяться в перманентному стані воєн довгий час, обидві країни втягнуті в тривалий конфлікт між Америкою і Росією, а також обидві країни мають через це не дуже добрий імідж а міжнародній арені. Але в Іраку є люди, які поза політикою, які хочуть жити і робити мистецтво, хочуть миру і щастя своїй країні і роблять все для цього в своїй країні і за її межами. Налагодження творчих контактів між нашими двома країнами буде гарним прикладом культурної дипломатії, стане резонансною подією і покладе початок для подальшої плідної співпраці.

28 травня у приміщенні Верховної Ради України відбудеться перша в України спільна виставка українських та іракських художників. Українська художниця Ольга Адам, якій вдалося за останні два роки налагодити звязки з іноземними художниками різних країн, та провести закордоном багато різних виставок, представить українській спільноті Ассоціацію іракських художників та їх твори.

Ассоціація іракських художників існує з 1966 року і має багату і цікаву історію, досвід виживання та успішної діяльності художніх проектів під час воєн та інших негараздів у державі. На виставці будуть представлені принти творів группи іракських художників та скульпторів, чоловіків та жінок. Усі вони викладачі у художніх та наукових закладах Багдада, переможці конкурсів , учасники міжнародних виставок та члени ассоціації іракських мистецтв під президнством Касима Сєбті, робота якого теж буде представлена на експозиції. Серед них художники різних напрямків Мухаммед Кинани, роботи якого завжди з нетерпинням чекають Паризьки галереї, Йосра Ебаді, чи ненайстарша жінка художник в Іраці, Марія Сарух - молода і талановита сюреалістка, великий скульптор Саад Альрубаї, роботи якого прикрашають центр Багдада, Пекіна та багатьох інших відомих міс світу. Молоді художники Алла Єлдин та Азахар Хадум і це далеко не всі цікаві особостості що будуть представлені на виставці. Але найголовніше це розповідь про те як саме організована робота артринку в Іраку, що буде неймовірно цікава уісм учасникам українського арт простору.

Партнери: ГО Інтелектуальне Лідерство,  ГО "Star Independent.

Піар партнери: Модна дипломатія, Ukraine Finans of Diplomat, Громадське Тв, In-Art, CHERNOZEM, Femida Ukraine, HoneyMoon, Lucky Ukraine, People,  Artslooker, Авторська програма "АртАмбасада з ОксаноюСтебельською" на Емігрантське радіо Star Time.

Термін виставки: 28 травня - 31 травня 2019 року.

Адреса: Верховна Рада України  (Київ, вул. Грушевського, 5 - кулуари, 3-й поверх).

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **