Наверх
Меню
Меню
Событие
11/06
Виставка художниці НАТАЛІЇ КОЛПАКОВОЇ TIMELESS
DoggySurfing.jpg
DoggySurfing.jpg

Виставка художниці НАТАЛІЇ КОЛПАКОВОЇ TIMELESS

TIMELESS 

Виставка художниці НАТАЛІЇ КОЛПАКОВОЇ

11.06 – 30.06

Наталія Колпакова – оригінальна художниця, яка створює авторські шовкові полотна з фантазійними чаруючими зображеннями. Великі хустки та шарфи з італійського шовку є унікальними витворами мистецтва з неповторними зображеннями. Це авторське преображення реальності за допомогою уяви, тонкого відчуття казковості світу та гарного відчуття гумору. Колекція складається з шовкових картин-перевертнів квадратної форми 138х138 та 98х98, які можна споглядати з будь якої сторони, а також шарфів розміром 46х210 см. Речі можна використовувати як аксесуар для одягу, так і як вишуканий елемент дизайну інтер’єра.

 Авторка вже має визнання як в Україні, так і за кордоном. З вересня 2017 року колекція була представлена на Paris Design Week й завдяки виразному стилю була визнана модними брендами і викликала зацікавленість колекціонерів з усього світу. Авторська колекція Наталії Колпакової є переможцем дизайнерів Talents, експонувалася на «Frankfurt Ambiente». Персональні виставки відбулися у Києві та в Анталії. У 2018 році у Відні в рамках Дня України в ООН відбулася персональна виставка мисткині. У 2019 Наталія Колпакова брала участь у найбільш відомому в північній Європі дизайн-шоу Formex Stokholm, де також була в ряду Talents.

 

 

Проект Timeless  - масштабна персональна виставка Наталії Колпакової. На виставці будуть показані нові роботи авторки, а також декілька найяскравіших творів з минулих серій Palimpsest та Players. 

 

 

"Що таке Вічність? Час дійсно існує? Чи справді час - ілюзія розуму?

Це може здатися неможливим для точного визначення, але може бути можливим для формування реалістичного думки про поняття «час» або «поза часом». Слова і фрази, які будуть використовуватися для цієї мети, будуть словами і фразами, які були відомі людям протягом певного періоду часу - одне і те ж слово, фраза може мати різне значення для різних людей в іншій ситуації.

 

 

Щоб щось було поза часом, вона повинна мати універсальне визнання, навіть якщо інтерпретація людьми різна.

Те, що триває століттями, теж вважається поза часом. Час - це випробування. Мода змінюється, але стиль зберігається.

 

 

 

Те, що відрізняє вічні речі, - це повітря таємничості і притаманної йому енергії, яка пронизує позачасове - твір мистецтва.

Існує невизначена глибина, яка залишається відкритою, незважаючи на повторні перегляди, інтерпретації або подання.

 

 

В кінцевому рахунку, художник дуже мало контролює, чи стає щось, що він робить, поза часом чи ні, але, можливо, є прагнення, яке варто враховувати при спробі зробити щось поза часом.

Дивлячись на фінальну роботу, я не пам'ятаю кількість годин, і  я відчуваю, що я не "витрачаю час на роботу". Задоволеність завершенням робить мою роботу «Позачасовою» для мене.

Серія Timeless складається з творів, що відображають саме цей багатошаровий стан".

Наталія Колпакова

 

 

На відкритті виставки відбудеться виступ Лізи Готфрік (Лиза Непийко) та Vilberg (Айна Вильберг).

Офіційні партнери заходу журнал JOY, салон високої парфумерії LE FLACON, інформаційно-аналітичний портал про мистецтво In Art, Domus Design.

Пригощає Chateau Chizay - Шато Чизай.

Подія на ФБ: https://www.facebook.com/events/853194661712891/

Офіційне відкриття 11 червня о 19.00

Адреса: Ornament Art Space (Київ, вул.Василя Тютюнника 53). 

 

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **