Наверх
Меню
Меню
Событие
04/07
В липні відбудеться четвертий фестиваль поза сценою - Osten-Sacken off-stage festival
maxresdefault.jpg
maxresdefault.jpg

В липні відбудеться четвертий фестиваль поза сценою - Osten-Sacken off-stage festival

Маленьке містечко Немішаєве збирає творчих людей з усієї України для необмеженої комунікації та співпраці над творчими ініціативами.

Osten-Sacken Off-Stage — щорічний освітньо-мистецький фестиваль під відкритим небом, що відбувається у селищі міського типу Немішаєве Київської області. Цього року фестиваль проходить з 4 до 7 липня. Основна локація – напівзруйнована садиба почату ХІХ століття Остен-Сакенів.

Фестиваль зародився у 2016 році з ідеї культурної децентралізації — головним для організаторів було зруйнувати монополію мільйонних міст на мистецькі події та надати молодим незалежним митцям майданчик для незаанґажованої творчості та самовираження.

Програмними ідеями фестивалю цьогоріч є трансформативність — спрямованість на творення та перетворення навколишньої дійсності та партиципативність — максимальна активна залученість учасників до креативного процесу змін.

Мистецька програма:

Театральна програма. Сучасні театральні колективи, які досліджують територію театру, продукують нові форми та змісти.

Музична програма. Музичні гурти, чия діяльність спрямована не на створення комерційного продукту, а на розширення існуючих рамок, на пошук нових музичних форм та рефлексію актуальних тем сьогодення.

Кіно-програма. На фестивалі будуть презентовані сучасні українські документальні та художні фільми; відбудуться зустрічі з режисерами та героями документальних стрічок.

Osten Young. Окрема програма фестивалю, створена в співпраці з освітнім драматургічним фестивалем «Тиждень актуальної п’єси» та проектом «Vidlikproject», в рамках якої будуть презентовані вистави та читання п’єс підлітків зі сходу України.

Ленд-арт. Художники та урбаністи працюють до і протягом фестивалю, створюючи екологічні арт-об’єкти та функціональні інсталяції (зокрема глядацький амфітеатр) на території садиби й у селищі. Співпраця спільно з науково-мистецькою платформою «Острів».

Після кожного театрального та кінопоказу відбуватиметься обговорення між артистами та глядачами.

Освітня програма:

Мистецька лабораторія спільно з Майстернею НЕТЕАТР. Місцева молодь разом з менторами фестивалю створять виставу, яка буде презентована в перший день.

Дискусійна платформа. Запрошені громадські активісти та організації з усієї країни візьмуть участь у дискусійній панелі, завданням якої є обговорення найбільш гостроактуальних тем сьогодення, обмін досвідом: мистецтво в умовах війни, культурна децентралізація та активізація громади, переосмислення культурної спадщини.

Платформа Work-in-progress. Артисти з мистецької програми організовуватимуть своєрідні майстерні work-in-progress в чотирьох напрямках – театр, музика, кіно, арт, долучитися до яких зможе кожен охочий. Після дводенної роботи увесь напрацьований матеріал буде скомпільовано в єдине театрально-перформативне дійство, яке буде презентовано в останній день.

Таким чином, мистецька та освітня програма фестивалю присвячені активному творенню та перетворенню реальності. Відвідувачі фестивалю - (спів)учасники, а не пасивні спостерігачі. Саме так втілюється головна мета Osten-Sacken Off-Stage – створення спільноти однодумців, яких поєднує не професія, вік чи соціальний статус, а прагнення критично осмислювати дійсність та реагувати на неї творчим актом.

ВХІД НА ФЕСТИВАЛЬ, ПЕРЕГЛЯД ТА УЧАСТЬ У ВСІХ ПОДІЯХ ДЕННОЇ ПРОГРАМИ – БЕЗКОШТОВНІ.

Учасники фестивалю розміщуватимуться в наметовому містечку в безпосередній близькості до основних локацій фестивалю.

Фестиваль запрошує усіх спраглих свободи та творчості людей переступити поріг садиби Остенів-Сакенів і приєднатися до невпинного арт-рейву та магічного дійства.

Твори свою реальність та реагуй нестримно — на Osten-Sacken Off-Stage!

Форма для реєстрації.

Фестиваль відбувається за підтримки Українського культурного фонду, Немішаївської селищної ради, Київської обласної держадміністрації.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **