Наверх
Меню
Меню
Событие
06/06
ARCHITECH OF DREAMS – ПОРИНЬТЕ У СНИ!
фото.jpg
фото.jpg

ARCHITECH OF DREAMS – ПОРИНЬТЕ У СНИ!

ARCHITECH OF DREAMS – ПОРИНЬТЕ У СНИ!

06 червня в Києві відбудеться відкриття ART ВИСТАВКИ СУЧАСНИХ МИТЦІВ. Подія пройде в художній галереї на набережній Дніпра «АртПРИЧАЛ» (вулиця Набережно-Хрещатицька, ріка Дніпр, причал №2). 

На виставці можна буде побачити картини Анни Янковської, Анастасії Душак та Олександри Коваленко.

Анна Янковська – молода художниця, яка зізнається, що малює побачене уві сні: «Мої роботи – це діти. Вони є частиною мене і так, як і людина народжуються вночі і помирають зранку». 

Анастасія Душак – художниця-самоучки з Дубай українського походження. 

«У створенні картин я зображую внутрішній стан людини в тому чи іншому проміжку часу, а не його фізичну оболонку: то як ми змінюємось, розвиваємося, мислимо, або те що давно забули - все  в нас самих і робить світ прекраснішим!», - каже Анастасія Душак. Художниця здобула популярність завдяки серії провокаційних картин під назвою «Незалежно-залежна Україна.  Погляд зсередини». Так, одну з картин вона намалювала на фанері від старої шафи.  «Це символізує фундамент нинішньої держави ... Для мене взагалі немає принципової різниці, на чому малювати, адже рамок і кордонів у сучасному мистецтві просто не існує! - зазначає Настя.  - Тому я і не відношу себе до якогось певного напрямку в мистецтві».

Олександра Коваленко розповідає:  «Працюючи в ІТ я часто стикалась з конкуренцією між людиною та штучним інтелектом. Багато було питань до себе, чи має сенс малювання реалістичних портретів, коли є фотоапарат. Але впевнена, що творчість завжди буде цінуватися і залишатиметься притаманною лише людству, бо то є душа», - каже Олександра Коваленко. 

На відкритті публіку буде розважати творче об’єднання OLFACTORIUM і пройде презентація  культового аромату KONOPLI українського бренду ARBORETUM. А українська дизайнер  LUBAVA SOKIL покаже свою нову колекцію.  

 

Організатори заходу: юридична компанія «Пріма Лідер Групп» і салон краси Михайла Рудішина. 

Адреса: «АртПРИЧАЛ» (вулиця Набережно-Хрещатицька, ріка Дніпр, причал №2). 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **