Наверх
Меню
Меню
Событие
10/06
Персональна виставка Валентини Жукової FLUIDITY OF THIS WORLD
fullsizeoutput_b2f.jpeg
fullsizeoutput_b2f.jpeg

Персональна виставка Валентини Жукової FLUIDITY OF THIS WORLD

FLUIDITY OF THIS WORLD
10 – 16.06.2019

Персональна виставка Валентини Жукової

 

З 10 по 16 червня 2019 року, в рамках паралельної програми 58-ї Венеційської Бієнале, за підтримки міжнародної асоціації  MUSA International Art Space та Spivakovska ART:EGO відбудеться персональна виставка Валентини Жукової.

Загальною тематикою цього року  в MUSA International Art Space стала «Вода», тому виставка присвячена саме цьому стихійному елементові,  але трохи з іншого ракурсу - мов би все тече і змінюється, неможливо зупинити процеси руйнування та відтворення цього  крихкого світу, але можна зафіксувати цю швидкоплинну мить. 

До уваги глядачів будуть запропоновані роботи, зняті у різноманітних куточках цього світу: від Нью Йорка до Сієтла, в Каліфорнії та Юті, в Україні, Ісландії та Малайзії. 

Задум авторки,  передати у візуальній формі за допомогою сучасних технологій тонку складову цих місць, те що можна відчути, але неможливо показати на звичайному фото і  все ж стає трохи можливим за допомогою сучасних технологій.  

Ефемерність цієї складової не дозволяє передати такий досвід,  та ще й  в кожного він свій, дуже особистий. 

Лише трошки примруж очі і побачиш це, бо, як відомо,  краса в очах того, хто дивиться. 

 

Приходьте подивитися на наш світ очима української авторки та може ви насправді зможете побачити та відчути щось нове, трошки енергетики з тих дивовижних місць.

 

Відкриття відбудеться  10 червня о 18 годині за адресою Palazzo Zenobio -Dorsoduro 2596 Venice 

 

Організатори: міжнародна асоціація  MUSA International Art Space разом з Spivakovska ART:EGO 

Координати організаторів: Юлія Міхно директор галереї Spivakovska ART:EGO 

(068) 305 40-00

комментарии
Календарь
24/09

24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України запрошує на відкриття нового музейного сезону і презентує виставку з власної колекції – «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя». Це ...

24/09

24-26 вересня в Білому Світі пройде виставка протестного плаката Володимира Цеслера – білоруського митця, опозиціонера та члена Координаційної ради по забезпеченню трансферу влади у Білорусі. Плин ...

24/09

BODY POETRY Марина Бородуля 24.09 – 30.09.2020 Протягом останнього тижня вересня в Gallery83 буде презентовано арт-проект молодої української художниці Марини Бородулі «Body Poetry». ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **