Наверх
Меню
Меню
Событие
10/06
Персональна виставка Валентини Жукової FLUIDITY OF THIS WORLD
fullsizeoutput_b2f.jpeg
fullsizeoutput_b2f.jpeg

Персональна виставка Валентини Жукової FLUIDITY OF THIS WORLD

FLUIDITY OF THIS WORLD
10 – 16.06.2019

Персональна виставка Валентини Жукової

 

З 10 по 16 червня 2019 року, в рамках паралельної програми 58-ї Венеційської Бієнале, за підтримки міжнародної асоціації  MUSA International Art Space та Spivakovska ART:EGO відбудеться персональна виставка Валентини Жукової.

Загальною тематикою цього року  в MUSA International Art Space стала «Вода», тому виставка присвячена саме цьому стихійному елементові,  але трохи з іншого ракурсу - мов би все тече і змінюється, неможливо зупинити процеси руйнування та відтворення цього  крихкого світу, але можна зафіксувати цю швидкоплинну мить. 

До уваги глядачів будуть запропоновані роботи, зняті у різноманітних куточках цього світу: від Нью Йорка до Сієтла, в Каліфорнії та Юті, в Україні, Ісландії та Малайзії. 

Задум авторки,  передати у візуальній формі за допомогою сучасних технологій тонку складову цих місць, те що можна відчути, але неможливо показати на звичайному фото і  все ж стає трохи можливим за допомогою сучасних технологій.  

Ефемерність цієї складової не дозволяє передати такий досвід,  та ще й  в кожного він свій, дуже особистий. 

Лише трошки примруж очі і побачиш це, бо, як відомо,  краса в очах того, хто дивиться. 

 

Приходьте подивитися на наш світ очима української авторки та може ви насправді зможете побачити та відчути щось нове, трошки енергетики з тих дивовижних місць.

 

Відкриття відбудеться  10 червня о 18 годині за адресою Palazzo Zenobio -Dorsoduro 2596 Venice 

 

Організатори: міжнародна асоціація  MUSA International Art Space разом з Spivakovska ART:EGO 

Координати організаторів: Юлія Міхно директор галереї Spivakovska ART:EGO 

(068) 305 40-00

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

29/10

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 29 жовтня 2020 року о 16 годині запрошує на відкриття виставки творів Олександра Петровича Міловзорова «Дарунки музею». В експозиції ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **