Наверх
Меню
Меню
Событие
11/06
VR Forum & Art Festival: презентація проекту та лекція Маріанни Вагнер з Мюнстерського скульптурного парку
Изображение сделано 07.06.19 в 11.06.jpg
Изображение сделано 07.06.19 в 11.06.jpg

VR Forum & Art Festival: презентація проекту та лекція Маріанни Вагнер з Мюнстерського скульптурного парку

VR Forum & Art Festival: презентація проекту та лекція Маріанни Вагнер з Мюнстерського скульптурного парку

В Україні з’являться об’єкти Public Art у віртуальній реальності, художники працюватимуть з новими технологіями та відбудеться візит відомої кураторки скульптурного парку Мюнстера Маріанни Вагнер.  

11 червня в Києві та 15 червня у Харкові за підтримки Українського культурного фонду  відбудеться презентація національної знакової події VR Forum & Art Festival. 

VR Forum & Art Festival – мистецький та освітній фестиваль, спрямований на розвиток  взаємодії мистецтва і нових технологій. Головна ідея – віднайти нові форми та методи творчого висловлювання за допомогою VR/AR-інструментів і сприяти розвитку культури в суспільстві та якісним змінам у ньому. 

Проект задуманий як щорічна подія, що відбуватиметься в різних містах країни. Кожного року фестиваль працюватиме з певною важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури.

Цьогоріч завдяки мистецтву та VR-технологіям ми пропонуємо нові експериментальні рішення містам України у сфері Public Art. Уже цієї осені 10 художників з усієї України створять об’єкти для площ, скверів, публічних просторів Києва та Харкова. Разом з урбаністами, архітекторами, громадою, девелоперами буде знайдено нестандартні рішення, що змінять навколишнє середовище на краще

11 червня в Києві у Центрі сучасного мистецтва  М17 в рамках презентації проекту відбудуться: 

  • лекція кураторки всесвітньовідомого скульптурного парку Мюнстера Маріанни Вагнер
  • презентація від Українського культурного фонду
  • буде оголошено open call для художників для участі в зазначеному національному проекті

За результатами  open call буде відібрано учасників творчих лабораторій і хакатонів, чиї твори прикрасять публічні простори в Києві та Харкові. У вересні 2019 року буде презентовано дві експозиції сучасної скульптури в Києві та Харкові, а в період відкриття на Київ та Харків очікують два масштабні триденні фестивалі з презентаціями світових кейсів VR та AR у мистецтві, ворк-шопами і лекціями у сфері Public Art та нових рішень у мистецтві. 

«Сьогодні мистецтво зазнає трансформації, синтезується з можливостями науки і техніки, продукує нові сенси та форми. Наступним поколінням потрібні нові простори для самовираження й нові інструменти», – зазначає кураторка проекту Катерина Рай. 

Докладніше про формат участі та сам проект ви зможете дізнатися на заході 11 червня. 

 

Організатори:

АРТ оптимісти - громадська організація яка спрямована на: Сприяння розвитку сучасної культури в Україні; Розвиток креативних індустрій; Популяризація сучасних технологій(насамперед VR та AR) у мистецтві . Серед багатьох проектів можно відначити перший хакатон з віртуальної реальності в Україні у 2015 році.

Academy of Visual Arts  Kharkov (AVA) — это альтернативное образование в сфере искусств. В авторских курсах AVA мы сочетаем академизм, базовую подготовку университетского образования с актуальными методами преподавания, современными взглядами на искусство, практической подготовкой и технической грамотностью. 

ГО Конгрес активістів культури - організація спрямована на сприяння адвокації, популяризації, розвитку та впровадженню української культури в Україні та закордоном; Сприяння обміну культурним досвідом, розвитку співробітництва між діячами культури різних країн, національними і міжнародними організаціями культури

 

Партнери: 

Центр сучасного мистецтва M17 — однією з ключових напрямків діяльності є освітня функція, через виставки та різноманітні мистецькі процеси, М17 збагачує, провокує, надихає і сприяє популяризації мистецтва. Основним напрямком діяльності M17 є популяризація мистецтва та трансформація українського суспільства через мистецькі процеси.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Лекція  11 червня о 19:00.

Адреса: Центр сучасного мистецтва M17.

 

комментарии
Календарь
29/10

Мистецтво без кордонів: Український Арт проєкт «RE:CREATION» в Салоніках З 29 жовтня по 14 листопада виставка Українського Арт проєкту «RE:CREATION» відбудеться в галереї «Govedarou ...

29/10

З 29 жовтня по 12 листопада в Spivakovska ART: EGO gallery буде проходити виставка «ПОП-project» фотохудожниці Ніни Тарашкевич. Ніна почала свою арт-кар'єру в 2015 році. Тоді вона ще ...

29/10

Національний музей українського народного декоративного мистецтва 29 жовтня 2020 року о 16 годині запрошує на відкриття виставки творів Олександра Петровича Міловзорова «Дарунки музею». В експозиції ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **