Наверх
Меню
Меню
Новость
08/06
З 14 червня по 4 липня 2019 року в Києві пройде Pavlovka pinhole fest 2019
61907833_2508798225817510_6764372405126168576_n.jpg
61907833_2508798225817510_6764372405126168576_n.jpg

З 14 червня по 4 липня 2019 року в Києві пройде Pavlovka pinhole fest 2019

Третій міжнародний фестиваль «Pavlovka pinholefest»

Pavlovka Art Gallery запрошує на «Pavlovka pinholefest» - єдиний в Україні фестиваль фотографії, зробленої без об’єктива. 

Мета фестивалю - єднання фотомитців світової спільноти, які послуговуються давньою фотографічною традицією. Це єдиний український фестиваль, який представляє широкому загалу фотографічні надбання світової пінхольної спільноти.

Крізь призму пінхолу досліджуються національні особливості, будуються міжкультурні зв’язки.

Фестиваль сприяє зростанню творчої майстерності, долучає молодь до фотокультури.

У світі не має іншої фотографічної техніки, що проходить червоною ниткою крізь усю історію людства, сприяє відображенню, осмисленню, створенню альтернативної візуальної культури, що живиться колективною архетипічною пам'яттю.

Пінхол - найдавніша фотографічна техніка. Його коріння сягає часів первісної людини, яка крізь невеличкий отвір у шкурі тварин бачила перегорнуте зображення – сучасний фотоапарат працює за тим же принципом. 

Явище пінхолу було описане Арістотелем, послідовниками китайського філософа Мо-цзи.

У 16-17 ст. Кеплер розробив теорію камери, відтоді природне явище, описане Арістотелем, називають «ефектом камери-обскури».

Пінхол-фотографія стала популярною в 90-х роках XIX століття в Європі, США та Японії.

У 60-х роках минулого століття в Європі відроджується інтерес до фотографування без лінз, а в 1990-ті приходить в Україну. 

Пінхолом займаються від Патагонії, Колумбії, Чилі до Японії, від Шотландії до Греції. Пінхол-фотоапарат можна зробити з будь-чого: коробки, трамвая, літака, праски…

Цілі фестивалю - спонукати творчо мислити, розширити культурні обрії, навчити застосовувати потужний творчий інструмент для культурного діалогу, об’єднати фотомитців світової спільноти, українських фотографів, що працюють в цій техніці, познайомити їх зі світовим надбанням у галузі пінхолу, дослідити національні особливості учасників, побудувати  міжкультурні зв’язки, долучити широкий загал до фотомистецтва.

Фестиваль позвиває в Україні високий світовий стандарт культурних подій, об’єднає різні інституції для популяризації фотомистецтва, зокрема українського, на світовому ринку, поширить в Україні та за її межами пінхольний рух, розповість загалу про це культурне явище, надасть змогу митцям розповісти про свою творчість, долучить молодь до занять фотомистецтвом.

В рамках фестивалю відбудеться: 

- литовсько-білоруська експозиція,

- майстер-клас з соляграфії з Діаною Панковою (Білорусь); 

- майстер-клас «Як сфотаграфувати будь-що будь чим», Ігор Бельський, Вальдемар Клюзко (Україна)

- «Падпольная выстава», Діана Панкова (Білорусь);

- Przypadek. Artist talk Томаш Ковальчик (Польща)

- презентація проекту "Vezha obscura", Вальдемар Клюзко, Ігор Бельський, Юлія Бельська (Україна);

- презентація проекту "Viдroносці", Вальдемар Клюзко, Ігор Бельський, Юлія Бельська (Україна).

Фестиваль відбудеться:

з 14.06 по 4.07 у Києві, вул. Спаська, 16-б, Музей Гетьманства;

3 10.07 по 17.07 у Вінниці, Вінницький молодіжний центр "Квадрат", вул. Театральна, 15;

З 27.07 по 10.08 у Житомирі, Gnatyuk Art Center, Велика Бердичівська, 20.

Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 14 червня о 19:00 за адресою: Музей Гетьманства (вул. Спаська, 16Б, Київ).

комментарии
ТОП Новость
12/06

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-курс лекций, посвященных модерну.  Модерн - один из самых изысканных стилей Европы. Друзья, мы совершим с вами увлекательное путешествие ...

03/06

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-курс лекций, посвященный сюрреализму. Почему Сюрреализм для нас так притягателен? Яркие образы, сумасбродные идеи, и главное в этих картинах ...

Календарь
04/06

ЦСМ «Білий Світ» відкриває першу виставку після карантину. З 4 по 23 червня в галереї діятиме виставка графічних та живописних робіт Володимира Подлевського. Відкриття відбудеться протягом ...

04/06

Щербенко Арт Центр презентує персональний виставковий проєкт майстра абстрактного живопису Миколи Кривенка «Рожевий тукан на світанку», куди увійшла серія його непредметних полотен та бронзова ...

04/06

Art People. Space приглашает прослушать лекцию «Футуризм. Кубофутуризм в Украине». «Футуризм. Кубофутуризм в Украине» - седьмая лекция Базового курса по истории ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **