Наверх
Меню
Меню
Событие
13/06
ПОРУЧ. Юрій Шаповал
FB banner event.jpeg
FB banner event.jpeg

ПОРУЧ. Юрій Шаповал

Triptych: Global Arts Workshop представляє 

ПОРУЧ. Юрій Шаповал

 

Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє нову живописну серію сучасного українського художника Юрія Шаповала про дивний і прекрасний світ, що знаходиться «ПОРУЧ» світ божественної любові. Експресивні жанрові полотна з елементами маньєризму населені тендітними ангелами, які спіткають нас у вирішальні хвилини життя, коли ми маємо зробити важливий вибір, у моменти гострої небезпеки чи сильних переживань. Вони завжди готові протягнути руку допомоги.

  

Виставка триватиме з 13 до 26 червня 2019 року щодня з 11.00 до 19.00, вхід вільний.

Презентація виставки відбудеться о 19.00 в четвер 13 червня 2019 року.

 

 Художник Юрій Шаповал про символізм нової серії «ПОРУЧ»:

«Чи виникало у вас відчуття, що поруч з вами хтось є, навіть коли ви нікого не бачили? У мене виникало! Очі не здатні бачити духовний світ, який знаходиться навкруги нас. І він, на моє переконання, є більш реальним і логічним, ніж світ фізичний. Я зображую діалог між людиною і Творцем у янгольській подобі. Вірю, що така розмова виникає у кожного. Але чи вступати в це спілкування, чи вірити в чудо вирішує кожен самостійно».

  

Кураторка виставки і директорка галереї Мирослава Хартмонд зазначає: «Хоча сучасне мистецтво іноді торкається релігійної тематики, йому, скоріше, притаманне критичне ставлення до неї. У своїх нових роботах Юрій Шаповал не приховує того, що він вірить у Бога і в перемогу добра над злом. Віра митця знаходить втілення в експресивних жанрових полотнах, сповнених таємних смислів. Звертаючись до вічних питань сучасною візуальною мовою, вони занурюють глядача в захоплюючу гру».

 

ПРО ХУДОЖНИКА

Шаповал Юрій Олександрович – сучасний український художник, що надає перевагу техніці олійного живопису. Народився 17 серпня 1984 року. Закінчив Полтавський Національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка. З 2010 року активно займається виставковою діяльністю в Україні та за кордоном. У 2015 році створив живописну серію «Григорович», в якій представив Тараса Шевченка в нестандартних образах, що відобразили проблеми і переживання українського суспільства. У 2016 році представив свої роботи у міжнародному проекті «Ukraine EXISTS»  (Нью-Йорк, Чикаго, Нью-Джерсі, Торонто). Роботи митця було представлено в Музеї історії Києва, Центрі сучасного мистецтва М-17, Музеї Мистецтв Прикарпаття та приватних галереях України. Живе і працює в м. Полтава.

 

ПРО ГАЛЕРЕЮ

Triptych: Global Arts Workshop провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія будувати мости між Україною та світом, завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.

 

Адреса: 

Triptych: Global Arts Workshop

(Андріївський узвіз, 34, м. Київ, Україна)

 

комментарии
Календарь
06/12

6 грудня  о 13:00 галерея Гері Боумена запрошує на відкриття події, ініційованої СТАСОМ ТУРИНОЮ.    Відкрита подія, яка відкриється о 13:00, 6-ого грудня. Роботи, праці ...

06/12

Вистака живопису Миколи Івановича Кононенка «Дорога до Раю» у ЗАВАЛЬНОМУ АРТ ЦЕНТРІ / ZAVALNYI ART CENTER. Куратор проекту Анна Завальна Ми живемо на межі входу ...

07/12

7 грудня о 16.00 галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» презентує проект «Анатолій Криволап. Пейзаж малого формату. Діалог на відстані 100 років».   Малий формат пейзажу ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **