Наверх
Меню
Меню
Событие
26/06
ВІДКРИТТЯ ГАЛЕРЕЇ ХОЛОДИЛЬНИК
DSC_0017.JPG
DSC_0017.JPG

ВІДКРИТТЯ ГАЛЕРЕЇ ХОЛОДИЛЬНИК

26 червня о 19:00 у галереї сучасного мистецтва "The Naked Room" відбудеться відкриття незалежної галереї "Холодильник". Це результат спільної роботи художників Євгенія Валюка, Нiкiти Цоя і Максима Гончара.

ХОЛОДИЛЬНИК Є тимчасове, а є вічне: розуміння добра і зла, мода на мистецтво, правила хорошого тону, холодильник. Високий, осяжний, завжди видимий, завжди присутній, холодильник – на кухні кожного дому. Чи може бути щось більш статичне, стабільне, незмінне? Як архетипний символ, він позначає місце присутності достатку або його браку: металева коробка, вміст якої може втамувати голод. Як об’єкт, холодильник завжди вимагає взаємодії: відкрий, подивись, що всередині. Не обов’язково діставати, достатньо – побачити. Його внутрішній простір завжди статичний, не залежно від наповнення. Мистецьке об’єднання ХЛЄБЗАВОД – представляє нове, прохолодне і біле – арт-простір «Холодильник».

Формат простору – поп-ап галерея – тимчасова локація для розміщення невеликих експозицій та проведення коротких виставок. Надихнувшись першою та унікальною галереєю «Пальто» Олександра Петреллі та групи «Перці», ми відмовляємось від навислої інституційності на користь динамічного художнього жесту. Холодильник є всюди, «Холодильник» буде скрізь: наша мета – десакралізувати галерейний простір та його імена, наділивши мистецтво випадковим осередком. Арт-простір «Холодильник» зустрічатиметься на вулицях міста, у транзитних точках перехожих, на відлюдних вуличках, – там, де його чекатимуть, серед тих, хто не може змовчати. Працюючи із притаманними холодильнику конотаціями та символами, «Холодильник» розширює їх межі, імплікуючи мистецтво – всередину камер, експлікуючи мистецтвом соціальне. Політика, освіта, релігія, демографія, філософія – художник може розмістити на полицях будь-що. «Холодильник» — це лімінальний простір, який замикає контакт між художником, який його наповнює та глядачем, який його відкриває для себе (обов’язково – на себе). Форма холодильника – проста і зрозуміла, вміст холодильника – це новий спосіб можливого, ще один його приклад.

Прочиняти дверцята білого куба, щоб зануритись у невідомий, але вже зрозумілий світ. Поява того, що ховається в кубі – не просто взаємодія з мистецтвом, але епіфанія – переживання божественної з’яви художнього, які б болісні (чи буденні) смисли воно б не втілювало. Те, що всередині холодильника – беззаперечний доказ соліпсизму: його не існує, поки не побачиш на власні очі, а якщо побачив – вирвати його зі свідомості неможливо. То що там, у холодильнику?

Марина Богуш

комментарии

Очень круто. А можно у вас выставку сделать.

Календарь
22/10

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки Володимири Ганкевич. Феномен Володимири Ганкевич відбувся на мистецькій арені Львова вже давно. Неодноразова ...

23/10

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє  EXIT Владислава Шерешевського   Міська людина, що опинилася на природі, гостро відчуває свою чужерідність ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **