Наверх
Меню
Меню
Событие
05/07
Новий виставковий проект Романа Мініна у музеї Le Bois du Cazier
Виставка Minin(g) Charleroi.JPG
Виставка Minin(g) Charleroi.JPG

Новий виставковий проект Романа Мініна у музеї Le Bois du Cazier

Експозиція Minin(g) Charleroi буде відкрита 5 липня в одному з найцікавіших міст Бельгії, яке називають «чорною» столицею країни, – у Шарлеруа.

Це вже другий проект Романа Мініна у Бельгії цього сезону, що свідчить про неабияку мобільність і працездатність автора. Виставка у музеї Le Bois du Cazier, культурному та історичному центрі регіону, є унікальною за розмаїттям обраних автором медіа.  

На виставці буде представлено ексклюзивний барельєф, вітраж на вхідних дверях в один з корпусів шахти, дві зупинки з шоломами віртуальної реальності, вісім експонатів у доповненій реальності, великі постери картин.

Вивчаючи соціальні програми Шарлеруа і механізми їх реалізації, Роман зазначив, що у міста великий досвід виходу з економічної кризи. Вивчення корисних кейсів може знадобитися для рідного Донбасу, при відбудові регіону. Не випадково митець обрав для експонування у музеї композицію «Рятувальники». За словами автора, він прагне до культурного об’єднання двох міст-побратимів. Цій місії сприяє Посольство України в Королівстві Бельгія, яке разом з художником здійснює реальну роботу щодо інтеграції українського мистецтва у міжнародний контекст.

У межах експозиції Роман проведе триденний майстер-клас з виготовлення вітражів з плівки. З 9 по 11 липня усі охочі зможуть розвинути свої творчі здібності та навчитися колективній колажній техніці створення вітражів. Як підсумок цих зустрічей, створене у такий незвичний спосіб панно прикрасить одне із вікон музею Le Bois du Cazier.

Вже восени автор планує наступну виставку у Бельгії, з абсолютно новими роботами.  Активна виставкова діяльність Романа у Бельгії проходить за підтримки Посольства України в Королівстві Бельгія і Galerie Mhaata. Творчу завзятість художника підтримує ABRAMOVYCH.ART, а стартап TRANSMONUMENT забезпечує технічну підтримку проекту.

 

Виставка триватиме з 5 липня по 6 жовтня 2019 року.

Адреса: Rue du Cazier 80, 6001 Charleroi, Belgium.

Реєстрація на майстер-клас: reservation@leboisducazier.be

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **