Наверх
Меню
Меню
Событие
09/07
Відкриття виставки Влада Кришовського «Бока Хуніорс»
баннер.jpg
баннер.jpg

Відкриття виставки Влада Кришовського «Бока Хуніорс»

Відкриття виставки «Бока Хуніорс»

Влад Кришовський

 

9 липня у ресторані BARVY відкриється виставка божевільного живопису Влада Кришовського "Бока Хуніорс".

 

«Тимчасом як деякі люди безслідно зникають зі спортивних майданчиків, автор вирушає у вигаданий всесвіт на планету-спортивну арену, де хтось невідомий зібрав найвидатніших спортсменів світу»

У цьому проекті художник Влад Кришовський відкриває нову локацію вигаданого всесвіту, який він розвиває вже давно. Автор вирушає на планету Бока Хуніорс, названу на честь відомого аргентинського спортивного клубу.

На цій планеті видатні атлети беруть участь у нескінченних змаганнях. Мешканці планети-спортивної арени завжди щасливі, енергійні і не займаються нічим, окрім улюбленої справи. Вони ніколи не сплять і не старіють.

Елементи фірмового стилю Влада Кришовського – абсурдний вигляд героїв, дивні плями, потворні лінії, псевдотекст і псевдосхеми. Автор створює світи з відмінною естетикою, непередбачуваними подіями і спонтанними витівками, гумором і свободою від умовностей.

 

Адреса: Ресторан/арт-простір BARVАдреса(вул. Мечникова, 3, м. Київ)

 

комментарии
Календарь
22/10

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на відкриття виставки Володимири Ганкевич. Феномен Володимири Ганкевич відбувся на мистецькій арені Львова вже давно. Неодноразова ...

23/10

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ» представляє  EXIT Владислава Шерешевського   Міська людина, що опинилася на природі, гостро відчуває свою чужерідність ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **