Наверх
Меню
Меню
Событие
13/07
Огляд подій «Carbon Art Lito» на 13 липня
66482160_2389331367992556_860809315538173952_n.jpg
66482160_2389331367992556_860809315538173952_n.jpg

Огляд подій «Carbon Art Lito» на 13 липня

В рамках літніх подій від громадської організації Карбон «Carbon Art Lito» 13 липня відбудеться серія заходів присвячених медіа мистецтву в просторі резиденції 13-го павільйону ВДНГ. Кожного разу події наповнюватимуться новою інформацією, навичками, музикою, інсталяціями та новим контентом. 

О 16.00 підчас презентації «Філософія творчості» Astian Rey поділиться формулою свого натхнення. Astian Rey - скульптор і художник. Основою творчості автора є містицизм, таємні символи та сакральна геометрія. Художник «відроджує» загублені артефакти давнини, що слугували для алхіміків ключем до розуміння істини та своєріндним філософським каменем. В своїх роботах митець пропонує глядачеві долучитись до таїнства містерій.

З 17.00 відбудеться відкриття інсталяції ReWhale Оксани Бузяк  та Анастасії Мкрідіної. Композиція “ReWhale” порушує актуальну проблему забруднення Світового океану. Інтерактивна проекція, відеомепінг та параметричні об’єкти перенесуть вас до морської безодні й ви опинитеся в компанії кита. За допомогою інтерактивного елементу інсталяції ви зможете побачити, як ваші дії впливають на життя морських мешканців.

Через синтез мистецтва та архітектури інсталяція привертає увагу до відчутних наслідків винищення морської флори та фауни, а також пропонує варіанти вирішення проблеми забруднення Світового океану.

 

О 18.00  Денис Волошин презентує свій навчальний курс та проведе вступну лекцію: «Фізика звуку. Стисла історія електронної музики»

"Модулярний дрон та сфери його застосування в просторі нон-академічного мистецтва". Мета курсу - пошук нових артистів і передача їм методології, техніки і ноу-хау, що заощадить кілька років практики створення нової музичної форми.

Програма занять:

1. Фізика звуку. Стисла історія електронної музики.

2. Вступ до синтезу звуку. FM, субтрактивний, гранульований, Carplus-Strong тощо

3. Історія синтезаторів. Telharmonium, termenvox, synthi, Buchla, Moog і т.д. Введення в Euromodular. Dieter Doepfer. Американська модульна сцена. Школа західного узбережжя, школа східного узбережжя.

4. Історія ambient музики. Індійська медитативна музика, sufi, New age, minimalism, Brian Eno та ін.

5. Історія sampling. Musique concrete, William Burroughs, вінілові діджеї, Roger Lynn, Akai, Ableton, Octatrack 

6. Огляд сцени сучасної ambient музики. Дизайн звуку, звукорежисура.

Кожне заняття складається з теоретичної (40 хв) та практичної частини (80 хв)

Для навчання необхідно мати персональний компьютер і навушники.

В результаті учні отримають можливість продемонструвати отримані навички підчас Carbon Art Lito, реалізувати роботу та прийняти участь у медіа-арт виставці «ARTEFACT: Chernobyl 33».

Дедлайн подачі заявок 23.59, 27.07.2019 

 

І на завершення вечора з 18.00 до 23.00 відбудеться три сеанси Прем'єри від Дикого театру, імерсійної вистави «Рентген». «Рентген» - це нова імерсійна вистава, де немає ні акторів, ні режисера, а є тільки електронний голос і ви.

"Рентген" - відкриє дещо нове у вас самих, про що, можливо, ви й не здогадувались. Наважились пройти "Рентген"? Готові зізнаватися собі у власних страхах та тікати із зони комфорту? Занурюйтесь разом з нами.

А також, як завжи, постійним бонусом: виставка графіки snorched!, виставка перших надихаючих експериментальних робіт творчого руху #PinholieroBanditos, серія пінхол майстер-классів для дітей та дорослих від Pavlovka ArtGallery, піаніно що фотографує від Waldemart Klyuzko та лаунж в саду.

Вхід на події за реєстрацією: https://forms.gle/M9E3FKNiBGswFNhd9

Інформаційні партнери подій: In Art, Chernozem

комментарии
Календарь
27/02

Лекция «Экспрессионизм» - четвертая лекция Базовый курс по истории искусств: от модерна до перформанса Экспрессионизм - это авангардное художественное течение, новое мировоззрение, ...

28/02

28 лютого відбудеться лекція, що присвячена одній із найцікавіших тем, а саме як взаємодіє мозок та мистецтво   Що таке художній твір? Як до них звертатися? На лекції ми розберемо концепції, ...

28/02

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт «Кілька історій та об’єктів» Лесі Хоменко. Виставку побудовано за принципом тотальної інсталяції та сконструйровано як інформаційно ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **