Наверх
Меню
Меню
Событие
03/08
Блог-кафе «Від порожнечі до ленд-арту». Спікер – Єгор Анцигін
4.jpg
4.jpg

Блог-кафе «Від порожнечі до ленд-арту». Спікер – Єгор Анцигін

Третього серпня о 16:00 в ЦСМ «Білий Світ» відбудеться мистецька подія нового формату, присвячена питанням ленд-арту, соціально-критичного мистецтва та еко-свідомості.

Арт-простір Білий Світ на кілька годин стане блог-кафе. В межах національного проекту «Голос жінки має силу» від Фундації прав людини ми влаштовуємо обговорення суспільно-значимих питань, до вирішення яких долучаються митці.

На зустріч формату «блог-кафе» запрошуються блогери, суспільні активісти і взагалі всі, хто має інтерес і прагнення до позитивних змін у суспільстві.

Про ленд-арт і еко-свідомість у мистецтві розповість Єгор Анцигін – мультидисциплінарний художник, арт-менеджер і куратор. Він познайомить слухачів з історією ленд-арту і питаннями, які в ньому порушуються. На прикладах буде продемонстровано, як ленд-арт протистоїть ринку мистецтва, як він стосується фемінізму, політики, провокацій тощо. Лекція і дискусія проходитимуть серед експозиції живописних робіт та об’єктів Єгора Анцигіна «Де б скупатись».

Місце: ЦСМ «Білий Світ», Пушкінська 21а

Час: субота, 3 серпня, 16:00-18:00

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **