Наверх
Меню
Меню
Событие
08/08
Відкриття виставки «Самоцвітний Дзен» Миколи Волги
Баннер.jpg
Баннер.jpg

Відкриття виставки «Самоцвітний Дзен» Миколи Волги

З 8 по 14 серпня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка художника, архітектора і письменника Миколи Волги «Самоцвітний Дзен». На виставці автор представить композиції з природних мінералів, художні, літературні та мультимедійні твори.

Усе життя Микола Волга працює з камінням, вивчає його і черпає в натхнення в його красі. Природне, живе каміння для нього є провідником енергії і сили, ресурсом зцілення, об’єктом для медитації. Мерехтіння променів світла на дивовижних гранях підкреслює гармонію колористичного камертону.

«Рідкісні енергетичні мінерали, представлені на виставці, мають унікальну властивість – переносити людину у простір гармонії та просвітлення, зцілювати душу та відновлювати життєдайні сили» – говорить автор. Родзинкою самоцвітної частини виставки є оригінальний Боголикий агат «Купіль господня», який став прототипом ікони «Вічність», написаної знаною мисткинею Валентиною Чаус.

Окремої уваги заслуговує літературна виставкова сесія. В ній автор представить книги «Версаль і Козинка» та «Артабетка». До видань увійшли автобіографічні та ліричні твори, легенди, самоцвітні картини, репродукції полотен митців, які на світанку Незалежності відкривали Україну. Шанувальники французької, грузинської та української культур отримають приємні сюрпризи, сховані в цих книгах – історії перетворення світів, легенди, замальовки переродження Києва та України.

Відвідувачі виставки зможуть також переглянути фільм-медитацію «Витоки».

Микола Семенович Волга – заслужений діяч мистецтв України, професор архітектури. Народився 27 квітня 1939 року. Організатор і учасник художніх виставок в Україні і світі.

Відкриття виставки відбудеться 8 серпня о 19:00

Експозиція триватиме до 14 серпня

Адреса: Центр сучасного мистецтва «Білий Світ» (Київ, вул. Пушкінська, 21а).

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **