Наверх
Меню
Меню
Новость
04/08
ПРОГРАМА РЕЗИДЕНЦІЙ АРТСВІТ
fullsizeoutput_d60.jpeg
fullsizeoutput_d60.jpeg

ПРОГРАМА РЕЗИДЕНЦІЙ АРТСВІТ

Запрошуємо до участі в серії резиденцій, що відбудуться в місті Дніпро на базі Галереї Артсвіт.

Для нашої інституції важливий розвиток, підтримка і залучення митців задля довготривалої співпраці, а також привернення уваги суспільства до культурних подій і реформування соціального середовища. 

Формат резиденції дозволяє через обмін досвідом, взаємодію місцевих учасників і учасників з інших регіонів, підтримку кураторів з міжнародним досвідом отримати поштовх для розвитку неформальної альтернативної освіти в місті. Шляхом залучення зовнішніх учасників і кураторів, ми хочемо під новим кутом подивитися на власну локальну спадщину і спробувати спрогнозувати майбутні шляхи розвитку для культурного сектору міста. 

Програма складається з трьох напрямків: 

- дослідницькі практики, кураторка Аліса Олєва (Великобританія/Росія), дати проведення — 18-24.08; 
- перформанс, куратор Вальдемар Татарчук (Польща), дати проведення — 7-13.09; 
- візуальне мистецтво, куратори Єгор Анцигін і Люся Іванова (Україна), дати проведення — 30.09-13.10.


Усі учасники і учасниці будуть забезпечені супроводом куратора або кураторки, місцем для роботи і невеликими видатками на матеріали. Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд (до 800 грн в обидві сторони) та проживання. За результатами резиденцій буде створена групова виставка в просторі галереї Артсвіт, частина робіт може бути розміщена в міському просторі.

Щоб взяти участь заповніть анкету https://forms.gle/vP3z8ee8V8ccVtoW6. Останній термін подачі заявки 11 серпня. Відбір здійснюється кураторами напрямку з консультаціями команди Артсвіт.

Резиденція реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

 

 

комментарии
ТОП Новость
16/08

13 августа в 19:30 начинаем праздновать День Левши с Уте Кильтер. Что будет не знаю, знаю, что кодовая фраза на входе «Цвіте терен». Несколько зеленоватая афиша маскирует участниц ...

15/08

Антон Логов підкорив Литву. З 26 липня по 6 серпня відомий український художник Антон Логов взяв участь у Міжнародному художньому пленері в Литві, в місті Русне. Тема пленера "Художні мости. ...

Календарь
22/08

Куратор проекту Павло Гудімов проведе авторську екскурсію експозицією «Заводу» та розповість про натхнення й ідею реалізації виставки. Відвідувачі отримають можливість глибоко зануритись глибше ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **