Наверх
Меню
Меню
Событие
12/08
Виставковий проект «Завод»
Изображение сделано 10.08.19 в 01.41.jpg
Изображение сделано 10.08.19 в 01.41.jpg

Виставковий проект «Завод»

Актуальна тема сьогодення - роль культурної спадщини в історичному процесі. Культурна спадщина є потужною складовою формування ідентичності, поруч з мовою, територією, економічним життям та спільною історією.

12 серпня о 16:00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться дискусія на тему "Культурна спадщина як ресурс розвитку". Підніматимуться питання про ефективне збереження, відновлення та правильне використання пам'яток культури, що потребує глибокого розуміння існуючих проблем, влучне прогнозування перешкод та варіації шляхів їх подолання.

Виставковий проект «Завод» має на меті звернути увагу широкого загалу на непересічне явище в історії України — майолікове виробництво. Васильківський майоліковий завод був масштабним підприємством художньої кераміки, яку високо цінували споживачі та мистецька спільнота у 1960–1980-ті роки. Саме тоді тут працювали видатні українські художники — Надія та Валерій Протор’єви, Михайло Денисенко і Неллі Ісупова. Проект «Завод» концентрується на дослідженні їхньої мистецької спадщини.

Учасники:
Pavlo Gudimov - куратор, керівник арт-центру "Я Галерея"
Tetyana Filevska - креативна директорка Українського Інституту
Олена Брайченко - соціокультурна антропологиня, засновниця проекту "Їжакультура" 
Сергій Денисенко - художник-кераміст, головний художник Васильківського майолікового заводу (1983-2004 роки)
Неоніла Кучеренко - начальник відділу охорони культурної спадщини та туризму Управління культури та туризму житомирської облдержадміністрації

Обов'язкова реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLScEF4E-t4x26N70G…/viewform…

Організатори:

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

комментарии
Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **