Наверх
Меню
Меню
Новость
15/08
Антон Логов підкорив Литву
fullsizeoutput_d64.jpeg
fullsizeoutput_d64.jpeg

Антон Логов підкорив Литву

Антон Логов підкорив Литву.

З 26 липня по 6 серпня відомий український художник Антон Логов взяв участь у Міжнародному художньому пленері в Литві, в місті Русне.

Тема пленера "Художні мости. Індія - Литва".

 Пленер присвячен 150-тій річниці з дня народження президента Махатма Ганді (Індія).

Кураторка проекту Біруте Серва, директорка Центру етнічної культури острова Русне

Антон Логов розповідає: "Я потрапив в ідеальне місце для творчості і медитації. Місто в 2 тисячі населення, і він же острів заслуговує уважного погляду митців, культурологів і мандрівників. За тиждень я створив декілька серій робіт і не помітив, як виплив весь час мого перебування в Литві.

Неймовірна атмосфера, яка розкрила мені очі на індійську культуру".

Роботи Логова були представлені в середньовічному костьолі. Деякі полотна були повішані на люстри і стелі храму, чим підкорили литовську публіку.

комментарии
Календарь
18/02

GALLERY 83 ПРЕЗЕНТУЄ ОДНОЧАСНО ДВА ПРОЕКТИ: УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН ПРИНТАМИ #4 ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРИ ВАЛЬЧУК «САД ГРАВЮР»   18 лютого в київській Галереї 83 буде представлено ...

21/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізують бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства   21 лютого у КВЦ «Парковий» пройде щорічний бізнес-форум ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **