Наверх
Меню
Меню
Событие
22/08
Проект BLUE MONDAY
Blue Monday 1.jpeg
Blue Monday 1.jpeg

Проект BLUE MONDAY

Роман Михайлов | APL315 | Борис Кашапов

22.08 – 15.09.2019

22 серпня в галереї Лавра відкриється виставка Blue Monday художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова. Blue Monday - це псевдонаукова назва найбільш сумного дня в році і найдовшої пісні в історії британських хіт-парадів. Зазвичай в англійській мові слово 'blue' означає смуток і зневіра. Сумний понеділок символізує сезонну тугу, яка найбільш гостро відчувається після вихідних і відпусток. Поняття Blue Monday також популярно в клубній культурі, коли після бурхливих веселощів, алкоголю і наркотиків настає похмілля і почуття спустошення.

Художники розглядають це явище не як перехід від піднесеного настрою до занепаду, а як два полюси, які існують одночасно. Загострений стан в суспільстві і стреси підвищують попит на веселощі. Проводитися все більше рейвів, відкриваються нові бари, наркотині речовини стають доступні кожному школяру. Таким чином, свідомість шукає можливість чинити опір небажаній реальності. Але будь-яка вечірка завжди закінчується і людина знову опиняється в колишньої ситуації. Сумний понеділок чекає на кожному кроці.

На виставці буде представлена ​​графіка Бориса Кашапова, живопис і два масштабних настінних розписи Романа Михайлова і APL315, створені у дворі галереї Лавра. Для обох близька вулична культура. Графіті, з властивою їм наївністю і іронією, стали для них найбільш чесною формою висловлення. Графіті APL315 нагадують малюнки з іспанської печери Басінете. З доісторичних часів сцени битви залишаються найбільш правдивою картиною реальності. На противагу виступають розписи Михайлова - психоделічні смайлики, які виправдано можуть стати символом сучасності. Перебуваючи між ними є шанс зловити момент переходу від веселощів до суворих буднів. Виставка Blue Monday про  перехідні стани, які різко перетікають один в одного, і які переживає сучасна людина щодня.

Тетяна Міронова, директорка муніципальної галереї «Лавра»:

«Тема проекту Blue Monday від молодих українських художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова настільки актуальна, що не залишить байдужим нікого. А її візуальне відображення на стінах наповнює його духом творчості та молодого бунтарства. Тепер в Києві є нова must-visit point, адже справжнє вуличне мистецтво перетворює місто в великий комунікативний простір!».

 

Відкриття проекту: 22 серпня о 19:00

Тривалість виставки: 22.08 – 15.09.2019

Адреса: м. Київ, провулок Лаврський, 9

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **