Наверх
Меню
Меню
Событие
22/08
АНЖЕЛИКА ГОНЧАР. ALIUM
ALIUM_1920x1080.jpeg
ALIUM_1920x1080.jpeg

АНЖЕЛИКА ГОНЧАР. ALIUM

АНЖЕЛИКА ГОНЧАР

ALIUM

22.08 – 15.09.2019

Проект ALIUM присвячений людям з яскраво вираженими особливостями тіла. Художниця Анжеліка Гончар за допомогою різних медіа демонструє історії людей, які пережили сильну фізичну та емоційну біль, але зуміли прийняти себе і полюбити своє тіло.

Проект включає в себе історії одинадцяти людей, у кожного з них свої особливості. В експозиції будуть представлені скульптури, а також відео, в якому кожен учасник розповідає свою життєву історію: з якими труднощами довелося зіштовхнутися, що пережити і зрозуміти, щоб рухатися далі.

 

Анжеліка Гончар, художник:

«Я впевнена, що краса є навіть там, де більшість її не бачить. Головна ідея даного проекту - показати красу в людській недосконалості, допомогти людині прийняти і полюбити себе і своє тіло, бути в гармонії з собою. Я хотіла показати кожну частину тіла як твір мистецтва, яке має свою персональну історію».

 

Проект ALIUM доповнений роботами художниці з серії «Деструкція тіла». Це інсталяції з різних частин тіла, кожна з яких представлена ​​в процесі фізичного зникнення. Роботи дають нам розуміння того, наскільки вразливою є наша фізична оболонка. Всі скульптури із серії зроблені з недовговічного, тонкого матеріалу - гіпсового бинта, що символізує крихкість тіла. Художниця була моделлю для зняття зліпків, щоб на собі відчути ідею беззахисності і уразливості.

Відкриття проекту: 22 серпня о 19:00

Тривалість виставки: 22.08 – 15.09.2019

Адреса: м. Київ, провулок Лаврський, 9

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **