Наверх
Меню
Меню
Событие
27/08
EMOVEO. Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко
emoveo_fb_event.jpeg
emoveo_fb_event.jpeg

EMOVEO. Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко

EMOVEO

Тетяна Русецька  | Тетяна Колісник

Поліна Кузнєцова | Євгеній Примаченко

27.08 – 8.09.2019

27 серпня в Gallery83 буде презентовано арт-проект «Emoveo» за участю авторів: Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко. Експозиція виставки складається з живописних полотен, а також скульптури.

Назва виставки «Emoveo» (лат. - вражаю, хвилюю) відсилає нас до роздумів про природу емоцій і почуттів. Емоції - це особливий вид психологічних станів людини. «Мова емоцій» одна для всіх живих істот на нашій планеті. У повсякденному житті ми, навіть не замислюючись, пускаємо в хід ці поняття: вони спонукають нас до дії, опановують нашими думками, провокують зробити той чи інший вчинок. Емоції і почуття притаманні кожній людині. Але чи замислюємося ми, що це таке і в чому відмінності між цими поняттями, як вони впливають на наше життя, і як навчитися їх зчитувати.

 

 

Тетяна Русецька в серії своїх робіт ділиться з нами емоційно-позитивістським гедоністичним відчуттям присутності моментів щастя, їх вловимістю в повсякденному і тактильному світі. Ця пасторальна притча має одночасно багато спільного і мало спільного з дійсністю, так як є внутрішнім камертоном сприйняття реальності художником. Відкрита емоція, з якою художник ділиться з глядачем цієї своєї реальності має універсальну мову, він так само простий і складний як жест, звук, слово.

 

 

Тетяна Колісник проектує свої власні емоції на полотно, ототожнюючи їх з фемінними кодами. Так, емоція знаходить вигляд у вигляді художнього образу. Кожна емоція, яку продукує жіноча свідомість, кожен посил, який випромінює жіноче тіло, в той чи інший період часу, має потужний енергетичний посил. Неможливо відчути два однакових почуття - вони всі унікальні за своєю природою, а значить і неможливо створити два однакових портрета емоції.

 

 

У живописі Поліни Кузнєцової переважає якась жорсткість і напруженість художньої мови - явні контрасти світлого і темного, виразний контур, різка передача світлотіні. У роботах художниці вживаються сьогоденне і вічне, вони нагадують магічний реалізм. Вона звертається до вічних тем, іноді до міфології, але в розрізі сучасності і сучасних засобів вираження. Поліна Кузнєцова: «Я зазвичай закохана в свою натуру. Не виходить ліпити з першого зустрічного, що заманеться, хоч якою б прекрасною не була  людина чоловік зовні. Швидше навпаки, я краду "історію", краду емоції у тих, кого вийшло пізнати. Я повинна знати все найпотаємніше, людина повинна мені довіряти, відкритися, тоді вийде відмінна картина».

 

 

Євгеній Примаченко в своїй серії скульптур робить спробу вловити і передати інтимне, камерне, стан напівтемряви, в якому він досліджує тендітну жіночу пластику, вловиму лише в короткий проміжок часу.

 

Дар’я Біленко, куратор виставки:

«Для всіх творчих людей дуже важлива емоційна сторона їхнього життя, з цього складається їх сутність - піддавшись емоціям або короткочасному спалаху почуттів може народитися на світ твір мистецтва. У проекті «Emoveo» мені, як куратору, хотілося за допомогою візуальної мови показати процес становлення емоційного бекграунду кожної людини. Сучасне мистецтво - це рефлексії, але не тільки зовнішніх тенденцій і реалій, а й, в першу чергу, внутрішніх станів. Автори Тетяна Русецька, Тетяна Колісник, Поліна Кузнєцова, Євгеній Примаченко - дуже різні як особистості, але в їхній творчості простежується об’єднуюча риса  - здатність до емоційного резонансу за допомогою своїх робіт».

Виставка «Emoveo» - це проект з невербальною складовою - емоційний провідник між глядачем і автором, між героєм роботи і зовнішнім світом. У роботах авторів закладені емоційні коди, за якими можна зчитувати сенси.

 

 

Партнером заходу виступив всесвітньо відомий пивний бренд - Stella Artois. Цей преміальний лагер відомий не тільки своїм вишуканим легким смаком. Один з провідних брендів компанії AB InBev Efes традиційно підтримує соціально-значимі культурні ініціативи в Україні. Наприклад, Stella Artois активно підтримує розвиток кінематографа в Україні. А сьогодні бренд розширює сферу культурних проектів, в яких зацікавлений, і вже готовий говорити з аудиторією про образотворче мистецтво.

Крім того, компанія AB InBev Efes Україна дбає про розвиток культури споживання пива. Денис Хренов, і. о. генерального директора AB InBev Efes Україна: «Кілька тисячоліть пиво було невід'ємною частиною культур різних народів світу, і ми сприяємо тому, щоб його споживання завжди викликало тільки позитивні емоції. Щоб досягти цієї мети, виробники пива можуть і повинні працювати над формуванням культури відповідального споживання. Тому відповідальне споживання і зниження негативних наслідків алкоголю - основа нашої комунікації зі споживачем. Своєю участю в арт-проекті «Emoveo» ми хочемо показати, що вживання пива може стати ритуалом, супутником приємного спілкування і знайомства з творами мистецтва».

 

Насолодитися витонченим смаком преміального напою гості виставки зможуть у вечір відкриття в спеціальній бренд-зоні Stella Artois.

 

Відкриття виставки: 27 серпня о 19:00

Адреса: GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а

Тривалість виставки: 27.08.19 – 8.09.19

комментарии
Календарь
09/12

Voloshyn Gallery представляє персональний проєкт Сергія Петлюка під назвою «Індекс». Кураторка виставки – Оксана Карповець. Експозиція складається з тотальної мультимедійної інсталяції, ...

09/12

9 грудня 2021 року о 17. 00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка творів художника-емальєра Олексія Коваля «Мова емалі. Діалог з киянами».  Олексій ...

10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **