Наверх
Меню
Меню
Новость
30/08
В галереї Лавра було презентовано масштабний арт-проект Blue Monday
IMG_6289.jpeg
IMG_6289.jpeg

В галереї Лавра було презентовано масштабний арт-проект Blue Monday

Проект BLUE MONDAY

Роман Михайлов | APL315 | Борис Кашапов

22.08 – 15.09.2019

В галереї Лавра було презентовано масштабний арт-проект Blue Monday від художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова. Blue Monday - це псевдонаукова назва найбільш сумного дня в році і найдовшої пісні в історії британських хіт-парадів. Зазвичай в англійській мові слово 'blue' означає смуток і зневіра. Сумний понеділок символізує сезонну тугу, яка найбільш гостро відчувається після вихідних і відпусток. Поняття Blue Monday також популярно в клубній культурі, коли після бурхливих веселощів, алкоголю і наркотиків настає похмілля і почуття спустошення. Художники розглядають це явище не як перехід від піднесеного настрою до занепаду, а як два полюси, які існують одночасно. Загострений стан в суспільстві і стреси підвищують попит на веселощі. Проводитися все більше рейвів, відкриваються нові бари, наркотичні речовини стають доступні кожному школяру. Таким чином, свідомість шукає можливість чинити опір небажаній реальності. Але будь-яка вечірка завжди закінчується і людина знову опиняється в колишньої ситуації. Сумний понеділок чекає на кожному кроці.

На виставці представлена ​​графіка Бориса Кашапова, живопис і два масштабних настінних розписи Романа Михайлова і APL315, створені у дворі галереї Лавра. Для обох близька вулична культура. Графіті, з властивою їм наївністю і іронією, стали для них найбільш чесною формою висловлення. Графіті APL315 нагадують малюнки з іспанської печери Басінете. З доісторичних часів сцени битви залишаються найбільш правдивою картиною реальності. На противагу виступають розписи Михайлова - психоделічні смайлики, які виправдано можуть стати символом сучасності. Перебуваючи між ними є шанс зловити момент переходу від веселощів до суворих буднів. Виставка Blue Monday про  перехідні стани, які різко перетікають один в одний, і які переживає сучасна людина щодня.

 

Тетяна Міронова, директорка муніципальної галереї «Лавра»:

«Коли ми почали реновацію муніципальної галереї «Лавра» і поступове перетворення її у великий арт-центр сучасного мистецтва музейного рівня, ми вирішили відкрити новий сезон саме презентацією графіті-мистецтва. Для створення одного з наймасштабніших київських графіті на стінах арт-центру «Лавра», в її open-air просторі, ми покликали знакових художників українського контемпорарі арту і стріт-арту - APL315 і Романа Михайлова. Наш проект про сьогоднішній суспільний настрій, який різко змінюється, а також про постійний нестабільний стан, який переживає сучасна людина щодня.

Відеосюжет з відкриття проекту Blue Monday: 

 

Тема проекту Blue Monday від молодих українських художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова настільки актуальна, що не залишить байдужим нікого. А її візуальне відображення на стінах наповнює його духом творчості та молодого бунтарства. Тепер у Києві є нова must-visit point, адже справжнє вуличне мистецтво перетворює місто на великий комунікативний простір!».

 

Галерея «Лавра» є частиною культурно-мистецького осередку столиці. Разом з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником та Національним культурно-художнім комплексом «Мистецький Арсенал» муніципальна галерея Лавра створює умовний «мистецький трикутник» Києва. Програма основного виставкового майданчику галереї спрямована на різноманітність та колаборацію з найцікавішими проектами в різних напрямках мистецтва та креативних індустрій.

Адреса: Київська Міська Галерея Мистецтв "Лавра" (вул. Лаврська, 1(виставкова зала), пров. Лаврський, 9 (адмін. будівля)).

комментарии
Календарь
18/02

GALLERY 83 ПРЕЗЕНТУЄ ОДНОЧАСНО ДВА ПРОЕКТИ: УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН ПРИНТАМИ #4 ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ОЛЕКСАНДРИ ВАЛЬЧУК «САД ГРАВЮР»   18 лютого в київській Галереї 83 буде представлено ...

21/02

Мистецтво взаємодії: на бізнес-форумі Level Up Ukraine 2020 митці візуалізують бачення кооперації бізнеса, влади та суспільства   21 лютого у КВЦ «Парковий» пройде щорічний бізнес-форум ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **