Наверх
Меню
Меню
Событие
11/09
PORTRAIT. ОЛЕГ ДІМОВ
69340496_3420941314586264_2036558300740321280_n.jpg
69340496_3420941314586264_2036558300740321280_n.jpg

PORTRAIT
ОЛЕГ ДІМОВ
11.09.2019 – 11.10.2019

 

Щербенко Арт Центр представляє персональний проєкт одеського художника Олега Дімова. За допомогою концептуальної та мінімалістичної фотографії він досліджує теми ізольованості людини та роз'єднаності суспільства.

Його нова серія Portrait зображає людину сучасної епохи, коли більше немає глобальних об’єднуючих ідей, що
рухають людство вперед, а отже кожен будує своє життя незалежно від інших. У цій серії Олег Дімов продовжує смислову лінію, почату 2016 року в проєкті Парадний портрет. Новим роботам притаманна бiльша фрагментарність та виразніша естетичність.

Уникаючи будь-яких оцінок, використовуючи глибоку образність та акцентуючи на емоційній комунікації з глядачем, автор розглядає феномен життя соло.

Частково проєкт Portrait зображає людину, котра існує у цифровій спільноті, яку вона остаточно ще не збагнула та не описала. Швидкість і ефективність комунікаційних мереж, шалений темп життя перетворюють наші будні в інформаційну м'ясорубку, провокуючи швидке фрагментарне, поверхневе розглядання без можливості
проникнути під поверхню.

Ми існуємо поодинці. Інколи розкриваємо себе для інших, та всередині нас – лише зім'ята тканина смислів, або оболонка, яка служить черговою перешкодою для взаєморозуміння. Чи здатні ми наповнювати одне одного? Чи можемо поєднатися на рівні думок та відчуттів?
 

 

Олег Дiмов

Український художник, фотохудожник, куратор.

Народився 1986 року в Балті, Україна.

Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова.

Учасник та один із засновників творчого об’єднання «Gruppa».

Лауреат спеціальної премії МУХi 2017.

Представляв свої персональні проєкти в Музеї сучасного мистецтва Одеси і галереї Aurum в Одесі.

Брав участь в групових виставках в Мистецькому Арсеналі та Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві, Палаці Мистецтв у Львові та в рамках IV та V Одеської бієнале сучасного мистецтва.

Виступив у ролі куратора та учасника проєкту «Odessa Contemporary Art» в «ЄрміловЦентрі» у Харкові та Інституті проблем сучасного мистецтва в Києві.

Роботи Олега Дiмова знаходяться в колекції Музею сучасного мистецтва Одеси, в приватних колекціях в Україні, Німеччині, Франції.

Живе і працює в Одесі.

Щербенко Арт Центр

Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.

Відкриття виставки 11.09 о 19:00 

Вхід вільний

Адреса: Щербенко Арт Центр (Михайлівська, 22-B, Київ)


 

комментарии
Календарь
12/08

Дмитро Грек Олексій Малих Петро Сметана Василь Татарський Олег Ясенєв   Кожен з авторів, які беруть участь у цьому проекті – відомі своїм унікальним баченням світу, своєю художньою ...

15/08

Art People.Space приглашает на арт-пикник с Денисом Белькевичем  "‎Старые мастера: история, рекорды, подделки"​. Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись ...

27/08

Art People.Space‎ приглашает на онлайн-лекцию "Как читать натюрморт: цветы и фрукты"​. Вторая лекция курса "Символы и тайные знаки в искусстве" посвящена цветам и фруктам. ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **