Наверх
Меню
Меню
Событие
07/09
Виставка Олександра Яновича «7 вересня. Тут та тепер»
банер.jpg
банер.jpg

Виставка Олександра Яновича «7 вересня. Тут та тепер»

7 вересня у галереї BureauArt у місті Суми відкривається виставка живопису, графіки та скульптури Олександра Яновича.

 

Художник започаткував традицію: щороку святкувати Сьогоднішній день відкриттям однойменної виставки. У 2018 році це була виставка «31 липня» у київському ЦСМ «Білий Світ», ну а зараз запрошуємо на «7 вересня. Тут та тепер»!

Кожного ранку ми прокидаємось у готовому впорядкованому світі, принаймні нам так здається. З якого ж матеріалу зроблений сьогоднішній день, а раптом з уламків вчорашнього і попелу позавчорашнього днів? Фундаментальне питання – чи долітає до Сьогодні реліктове випромінення минулого тижня?

Плутанина фрагментів газетних текстів й уривків текстилю, розбрід змазаних відбитків, різноголосся водойм і струмків фарби, анархія спогадів, сумбур почуттів. Схоже одночасно на макет учорашнього сновидіння і на рецепт страви, яку вживають ще до сніданку, щоб опинитися тут та тепер. Страви «Сьогодні».

Олександр Янович пропонує публіці скуштувати «Сьогодні» з етикеткою 7 вересня. В меню представлені живописні та графічні роботи – абстрактні і фігуративні. Для повноти смаку страву приправлено керамічними скульптурами.

"Суми. 7 вересня. Тут та тепер. День Сьогодні – найкращий День. Чому б не нагадати про це... Насамперед собі, а потім вже всім, хто хоче та може осягнути Це.

Вперше Це було 31 липня минулого року в Києві. Живопис та скульптура. Задум художника мандрує Україною, змінюючись у часі та просторі."

 

Відкриття виставки відбудеться 7 вересня о 19:00

Експозиція триватиме до 28 вересня

 

Галерея BureauArt

м. Суми, вул. Вокресенська

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **