Наверх
Меню
Меню
Новость
18/09
Інсталяції Антона Логова на виставці "Україна. Незакінчена війна"
image.jpg
image.jpg

Інсталяції Антона Логова на виставці "Україна. Незакінчена війна"

17 вересня, в приміщенні Національного музею історії України у Другій світовій війні (другий поверх), відкрилась виставка "Україна. Незакінчена війна" .

Для неї відомий український художник Антон Логов створив просторові інсталяції і об'єкти.

 

Одна з інсталяцій має назву "Відзеркалення  пам’яті".

Це запрошення до мандрівки в часі й просторі. Осінь 1943 р. Берег Дніпра. У розпалі - форсування водної перешкоди…
Між човнів, що вже готові вирушити в небезпечну путь киплячими від куль і снарядів дніпровими хвилями, постають у нашій уяві образи учасників цієї епопеї. Комусь із них пощастило дістатися правого берега, хтось знайшов вічний спочинок у холодних водах. У кожному з них – наше відображення. Ми віддзеркалюємося в них, як вони – в нашій Пам’яті.
І над усім цим, як реквієм по невиправданих втратах, – фуфайки, піджаки «чорносвитків», призваних «польовими військкоматами» й кинутих у пекельну «м’ясорубку» війни. Ще й досі подеколи рибаки сітями дістають із темних вод Дніпра солдатські кістки – жахливий ужинок війни.
А «хотілося б тільки вмерти своєю смертю, щоб кістки мої не валялися по землі…» – просить у безвісті один із героїв виставки. 

 

Інша інсталяція називається "Ворота війни".

Вона символізує зламані людські долі в умовах будь-якої воєнної агресії. Її метафоричні дерев’яні конструкції нагадують підірвані опори мосту й водночас ворота до жахливого існування, яке важко назвати новим життям, умовний перехід від «Є» до «БУДЕ». Але «Є» вже немає, бо над стовпами завис літак. Чого ж чекати? Бомбардування, пожежі, наспіх зібрані речі, валізи, клунки, втеча від війни, розлука з рідними, соціальні експерименти … На тому березі, де «БУДЕ», – біль, невідомість, ворожнеча, помста, смерть, війна… 

Вхід вільний.

Адреса: Київ, вул. Лаврська, 27 (другий поверх)

комментарии
ТОП Новость
27/03

Уривок з книги Себастьяна Смі МИСТЕЦТВО СУПЕРНИЦТВА. Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві​ Сміливу вигадку, підмічену в роботі друга, розхапали всі.  Анрі Матісс    На ...

27/03

Арт-фірма: естетичне управління та метафізичний маркетинг УРИВОК З КНИГИ Фестивальний театр На одній фотографії з моєї колекції зображено співаків, які вийшли на поклін на прем’єрі «Весілля ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **