Наверх
Меню
Меню
Событие
06/10
Арт-ринок і Покоління Y: нові правила гри
image.png
image.png

Арт-ринок і Покоління Y: нові правила гри

 «Арт-ринок і Покоління Y: нові правила гри»

Денис Белькевич

Майстер-клас 

 

 6 жовтня арт-галерея «Мануфактура» запрошує взяти участь у майстер-класі відомого в українських та мкіжнародних професійних колах арт-менеджера, консультанта з інвестування в мистецтво, автора циклу освітніх програм з економіки мистецтва і сучасного маркетингу Дениса Белькевича.

 

Тема бесіди: Арт-ринок і Покоління Y: нові правила гри.

- як мілленіали змінили ринок мистецтва і правила продажу?

- що зробило арт-ярмарки найбільш продаваними майданчиками?

- навіщо успішний американський арт-дилер і галерист Ларрі Гагосян створив на базігалереї відділ технологій?

- чому Instagram сьогодні - найкращий друг художника?

- хто гальмує інтеграцію українського мистецтва у світовий арт-ринок?

- за ким сьогодні спостерігають західні арт-резиденції?

- що турбує арт-спільноту в самому центрі індустрії - Нью-Йорку?

 

Почути авторитетну думку, а також поділитись своєю – це та багато іншого Ви зможете під час майстер-класу.

 

Вхід вільний.

Дата: неділя, 6 жовтня 2019 

Початок заходу: 13:30

Місце проведення: Арт-галерея «Мануфактура»

Адреса: Київ, Обухівське шосе, 2, Аутлет-містечко «Мануфактура»

 

Денис Белькевич - економіст сфери мистецтва, професійний керівник культурними проектами, консультант з інвестування та управління творами мистецтва, менеджменту приватних колекцій. Обіймав посаду керуючого директора ярмарку сучасного азіатського мистецтва GAAB (Варшава) і керівника проектів Фонду Петра Кончаловського (Москва). У 2013 році заснував Ukrainian Cultural Group, компанію з управління приватними та державними культурними цінностями і надання консалтингових послуг в культурному секторі.

 

Денис постійний учасник міжнародних конференцій та форумів з маркетингу та економки сфери мистецтва (Communicating the MuseumDeloitte Art FinanceChristie's ArtTech і ін.). Входить до складу Ради засновників Міжнародної асоціації колекціонерів Азіатського мистецтва.

 

Автор освітніх програм і публікацій з музейного маркетингу, арт-банкінгу, кар'єрному менеджменту художників і управління активами. Постійний автор публікацій в українських та міжнародних виданнях: Art UkraineForbes, РБК, «Мистецтво», The ArtNewspaper RussiaArt World Forum, збірниках наукових досліджень. Засновник арт-фінансового блогу Artfinex.

 

У 2017 році Денис Белькевич виступив співзасновником стартапу Artherium - системи менеджменту колекцій на блокчейне.

 

З 2019 року він є співзасновником Fuelarts, бізнес-акселератора для молодих компаній у сфері мистецтва і технологій в Нью-Йорку.

 

Адреса:  Обухівське шосе, 2

 

 

 

комментарии
Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **