Наверх
Меню
Меню
Новость
07/10
У ЗГАСАЮЧОМУ СВІТЛІ: Слідами євреїв східної Європи
70738231_2548440588558857_7338806242103525376_n.jpg
70738231_2548440588558857_7338806242103525376_n.jpg

У ЗГАСАЮЧОМУ СВІТЛІ: Слідами євреїв східної Європи


Київська галерея Triptych: Global Arts Workshop/Галерея Триптих за підтримки Посольство Німеччини в Києві / Deutsche Botschaft Kiew представляє виставку німецького фотодокументаліста Крістіана Геррманна «У ЗГАСАЮЧОМУ СВІТЛІ: Слідами євреїв східної Європи».


Виставка є частиною широкої програми заходів, що вшановують річницю трагедії Бабиного Яру (29-30 вересня 1941 р.). Вперше представлені 14 світлин єврейських пам’ятних місць, створені автором під час чисельних подорожей Україною та Білоруссю 2018-2019 рр., зображують синагоги, школи, приватні будинки та кладовища різного стану збереження.

Політика геноциду нацистських окупантів та їх колаборантів проти європейських євреїв під час Другої світової війни, відома сьогодні як Голокост або Шоа, торкнулась і матеріальної спадщини єврейських громад. Радянська влада перейняла естафету знищення єврейських культурних пам’яток, що відображено на фотографіях, які привертають увагу до проблеми збереження матеріальної спадщини сьогодні. Дані фотографії є частиною довгострокового документального проекту, що фіксує життя євреїв східної Європи.

Фотограф Крістіан Геррманн зазначає: «Я не вважаю, що в моїх роботах містяться уроки, окрім очевидного: ми повинні ставитись один до одного з добром, а не з ненавистю. Дані зображення не є коментарем про стан утримання та збереження об’єктів єврейської спадщини, який залежить від багатьох факторів і відрізняється в залежності від місцевості. Деякі локації були в центрі уваги міжнародних, європейських, національних та місцевих організацій та ініціатив, в той час як інші відійшли в небуття, і навряд чи їх можна відновити. Втім питання збереження культурної спадщини стосується не лише євреїв, але й інших громад. Руйнація матеріальної спадщини разом із зникненням свідків довоєнної Європи викликають питання про нашу колективну пам’ять і наше самовизначення».


Мирослава Хартмонд, директорка галереї та кураторка проекту: «Портфоліо Крістіана Геррманна витончено балансує між естетизмом художньої фотографії та безпосередністю фотодокументалістики. Його авторський стиль представляє глядачеві руїни без зайвої романтизації, але й без натяка на обвинувачення, тим самим створюючи простір для спілкування про пам’ять, ідентичність і правду».


ПРО АВТОРА

Крістіан Геррманн (1962 р.н.) – німецький фотограф-документаліст та блогер з м. Кельн, який багато подорожував східною Європою, щоб відзняти занедбані місця, яких ще не торкнулася «культура пам’яті». З 2013 року його роботи можна побачити на популярному блозі Vanished World («Зниклий світ»), за матеріалами якого в 2018 році німецьким видавництвом Lukas Verlag було видано фотоальбом ‘In Fading Light’ («У згасаючому світлі»). Крістіан особисто брав участь у реставрації єврейського кладовища в м. Чернівці, Україна.


ПРО ГАЛЕРЕЮ

Triptych: Global Arts Workshop – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія – будувати мости між Україною та світом, завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.
 

Виставка триватиме з 26 вересня до 9 жовтня 2019 року пн-сб з 11.00 до 19.00.

комментарии
ТОП Новость
12/06

Art People.Space приглашает прослушать онлайн-курс лекций, посвященных модерну.  Модерн - один из самых изысканных стилей Европы. Друзья, мы совершим с вами увлекательное путешествие ...

03/06

Art People. Space приглашает прослушать онлайн-курс лекций, посвященный сюрреализму. Почему Сюрреализм для нас так притягателен? Яркие образы, сумасбродные идеи, и главное в этих картинах ...

Календарь
04/06

ЦСМ «Білий Світ» відкриває першу виставку після карантину. З 4 по 23 червня в галереї діятиме виставка графічних та живописних робіт Володимира Подлевського. Відкриття відбудеться протягом ...

04/06

Щербенко Арт Центр презентує персональний виставковий проєкт майстра абстрактного живопису Миколи Кривенка «Рожевий тукан на світанку», куди увійшла серія його непредметних полотен та бронзова ...

04/06

Art People. Space приглашает прослушать лекцию «Футуризм. Кубофутуризм в Украине». «Футуризм. Кубофутуризм в Украине» - седьмая лекция Базового курса по истории ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **