Наверх
Меню
Меню
Новость
08/10
Інсталяції Антона Логова в Хмельницькому
fullsizeoutput_dd1.jpeg
fullsizeoutput_dd1.jpeg

Інсталяції Антона Логова в Хмельницькому

28 вересня в місті Хмельницькому відбулось відкриття трьох інсталяцій відомого українського художника Антона Логова.

Кураторка - Вероніка Ядуха.

 

У межах святкування Дня міста літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради ініціювали появу інсталяцій «А», «О», «Безкінечність», об'єднаних темою взаємодії та співпраці як основоположних елементів творення, необхідних для спільного формування культури.

Поєднання суттєво різних речей у згуртованому художньому висловлюванні ілюструє можливість кооперації не лише матеріалів, але й людей, а також потребу їхньої активної участі задля змін. Тема відмінності знакових систем, але єдності їхньої функції — успішної трансляції повідомлення, щоб інформація була сприйнята адресантом, підкреслює бажану суть людського спілкування, водночас унаочнює множинність смислів, закладених у знаках мови, та складність у вихопленні потрібного з них.
Практика взаємодії інсталяцій з міським простором Хмельницького здійснилося вперше. 

 

1. ІНСТАЛЯЦІЯ «А».

А  —  це початок, перша літера алфавіту, найпростіший космополітичний звук, стійка непорушна форма основи. Літера наче палає «вогнем пізнання» та жагою до осягнення навколишнього середовища. 

Силует роботи нагадує вершину гори, за якою починається нове, інакше життя сучасної України, зокрема і Хмельницького. Конструкція літери також є аркою, через яку вона пропускає потік мешканців міста, що стають дотичними до незвичайного символічного переходу зі світу повсякденного в світ проявлених знаків мови, якою вони повсякчас користуються. 

У цій роботі художник «перекладає» звучання звичайних предметів мовою мистецтва.

Палети і металеві бочки апелюють до історії Майдану. Кольорові пофарбовані дошки — до дитинства та мрій про чудове життя.

Літера А зачаровує своєю ідеальною візуальною геометрією, а також є символом єднання думок і людей навколо себе.

Автор: Антон Логов

Матеріали: металеві бочки, палети, дерево, фарба, елементи кріплення.

 

2. ІНСТАЛЯЦІЯ «О».

О — умовний вхід до безмежного й безкінечного.

Червоні пофарбовані дерев’яні рейки нагадують сонячні промені. Наче з’явився спалах світла в «темні часи» історії світу.

Скульптура з переробленої деревини розташовується біля справжнього «живого» дерева. Між ними утворюється діалог природи і культури, вони співпрацюють і стають єдиним об’єктом. 

У самій роботі є стілець для глядача як персонажа, який з’являється між деревами у просторі «О» і є сучасником подій.

Літера О — це ідеальна завершена форма або аксіома життя. Часто й сама людина «ходить по колу» в пошуках своєї долі та призначення.

Інсталяція «О» — місце для відпочинку в лаунж-зоні міста.

Автор: Антон Логов

Матеріали: стілець, дерево, фарба, елементи кріплення. 

 

3. Інсталяція «Т»

Літера Т складається з вертикалі й горизонталі, як поєднання різних культур, а також матеріального та духовного світів. Тому робота розташована в парковій зоні, максимально наближена до природи, в той чак як сама створена людиною.

Металева сітка тут як образ охоронця знань і культури, поля, в якому переміщаються сенси й образи, де твориться мова та значення. 

Сітка є також символом переплетіння людських доль, «живим організмом».

Концептуально й візуально ідея цієї роботи пов’язана зі скіфською традицією ставити вертикальні скульптури з природних матеріалів посеред степу або поля, які були ідолами-оберегами. Ця скульптура теж є візуально втіленою опорою фестивалю TRANSLATORIUM, а також образною ілюстрацією основної проблеми перекладу — його повної неможливості та появи цілого спектру інтерпретацій. 

Автор: Антон Логов

Матеріали: дерево, металева сітка, фарба, елементи кріплення.  

 

Всі роботи розташовані на Проскурівській вулиці та в Парку Шевченко міста Хмельницький.

комментарии
ТОП Новость
17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва повідомляє про перевидання альбому «Авангард і модерн в українському народному мистецтві 1910–1930 років» (Національний ...

17/04

Національний музей українського народного декоративного мистецтва запрошує відвідати онлайн-виставку «Авангард і модерн у народному мистецтві 1910-1930-х років». Виставка знайомить ...

Календарь
23/04

Art People.Space запрошує на новий формат мистецьких вечорів у Гостерiя Хата Подопригора. Арт-вечір з інтелектуальним характером, насолода мистецтвом та відпочинок у моменті!  На вас очікує ...

25/04

Ввечері 25 квітня, на Європейській площі, з 20:00 до 22:00 години, відбудеться видовищний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай» (фасад Національного центру «Український ...

25/04

Мистецький проєкт про Чорнобильське Полісся: Онлайн-виставка «Темний Рай» Унікальний світловий перформанс «Чорнобильське Полісся. Темний рай»   25 квітня о ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **