Наверх
Меню
Меню
Новость
12/10
У Мехіко відбулось відкриття виставки "На лінії фронту Українське мистецтво, 2013-2019 рр."
fullsizeoutput_dee.jpeg
fullsizeoutput_dee.jpeg

У Мехіко відбулось відкриття виставки "На лінії фронту Українське мистецтво, 2013-2019 рр."

За підтримки Mironova Foundation в Національному музеї культур світу у Мехіко відбулось відкриття виставки 

"На лінії фронту Українське мистецтво, 2013-2019 рр."

 

Проект "На лінії фронту Українське мистецтво, 2013-2019 рр." досліджує, як сучасні художники і режисери інтерпретують бурхливу політичну та культурну ситуацію в Україні останніх шести років: з моменту громадянських протестів у Києві (2013- 2014) до анексії Кримського півострова та військового конфлікту на сході країни (2014 - сьогодні).

Мета проекту  - не лише показати сучасне українське мистецтво, але й організувати документальні покази та дебати, даючи голос художникам, кінорежисерам та історикам. Це перший проект у Мексиці, який зосереджується на українському сучасному мистецтві та документальному кіно. Це також перший великий показ українських художників у Латинській Америці. Основна увага приділяється встановленню культурного зв'язку та розвитку нових напрямків мистецького та академічного співробітництва між регіонами. Проект відбуватиметься з вересня 2019 по січень 2020 року в Мехіко і залучає три важливі культурні інституції в Мехіко: Національний музей культур світу, Музей пам’яті та толерантності та Національну Сінетеку.

У Національному музеї культур світу з 25 вересня 2019 року по 5 січня 2020 року відбудеться виставка, на якій представлені роботи провідних українських художників. Учасники виставки - Євген Никифоров, Петро Армяновський, Оля Михайлюк, Роман Мінін, Євгенія Білорусець, Кристина Норман, Лада Наконечна, Микола Рідний, Юрій Коваль, Антон Поперняк, Роман Михайлов, Жанна Кадирова, Світлана Бєдарєва, втрачені роботи із колекції Платформи "Ізоляція" (Даніель Бурен, Паскаль Мартін).

Мета проекту – забезпечити міжкультурний діалог у Мехіко про місце та можливості сучасного мистецтва в умовах бурхливої локальної політичної, економічної та культурної ситуації. Ця виставка допоможе встановити міцніші зв’язки між двома країнами, Мексикою та Україною, та дослідити, як мистецтво може демонструвати подібні соціальні проблеми в різних культурних умовах. Мексиканські, українські та міжнародні митці та науковці матимуть можливість досліджувати, як художники відображають громадянські протести та місцеві та міжнародні конфлікти, а також бурхливі часи заохочують виробництво мистецтва на передовій. Для досягнення цієї мети ми зібрали команду відомих українських художників, які досягли своєї популярності в Україні та світі, взявши участь у масштабних міжнародних заходах, таких як Венеціанська бієнале, Маніфеста та Документа, серед інших.

Проект спонсорується Міжнародним фондом «Відродження», Mironova Foundation та Samsung Mexico.

 

Кураторки Світлана Бєдарєва (PhD, Courtauld Institute of Art, London), Ганна Дейкун (Centro de Investigación y Docencia Económicas, Mexcio)

 

комментарии
ТОП Новость
07/04

Маски Polina Veller с орнаментом "ойма" от Рустема Скибина “Ойма” в переводе с крымскотатарского – резьба, резная работа, вырезанный рисунок. Традиционно ойма использовалась ...

02/04

Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома". Відомий український художник Антон Логов взяв участь в online-виставці "У нас всі вдома", організованій командою Національного ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **