Наверх
Меню
Меню
Событие
22/10
«Speculum» - нова виставка від майстра образотворчого семантизму Олексія Ревіки
fullsizeoutput_e18.jpeg
fullsizeoutput_e18.jpeg

«Speculum» - нова виставка від майстра образотворчого семантизму Олексія Ревіки

«Speculum» - нова виставка від майстра образотворчого семантизму  Олексія Ревіки

22 жовтня в Музеї історії Києва відомий художник Олексій Ревіка презентує нову серію своїх робіт «Speculum».

В основі концепції серії Speculum (Розширювач) є те, що глядач повертається до себе через іншого (автора). Спочатку, глядач та автор є чужими один одному, але в процесі споглядання один за одним виникає перетинання відчуттів, уяв, сенсів. Виникає взаємодія. Важливо, що сам художник у створеній взаємодії вже не є тим, хто тільки дає. Сам факт того, що його робота знаходить відображення почуттів у глядача, є актом приймання.
«Ця серія продовжує розроблений мною семантичний метод образотворчої розповіді, який передбачає використання впізнаваних подій, форм, образів і розміщує їх в контекст певної теми, що міняє первісне значення. Таким чином глядач на основі власного досвіду зчитує нові сенси», – розповідає автор виставки Олексій Ревіка.

22 жовтня, 18-30, вул. Богдана Хмельницького, 7 (Музей історії Києва)


Вхід вільний.

Довідка:
Олексій Ревіка – український художник в жанрі семантичного сюрреалізму. Твори автора неодноразово були представлені на фестивалях та групових і индивідуальних проєктах. В своїх роботах художник не відповідає на питання, а ставить їх, таким чином, спонукаючи людей думати та осмислювати закладені сенси.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **