Наверх
Меню
Меню
Событие
31/10
ФАНТОМНІ БОЛІ
44416407_2160884870905949_1627334005756002304_n (1).jpg
44416407_2160884870905949_1627334005756002304_n (1).jpg

31 жовтня о 19:00 у ЦСМ Хлєбзавод відбудеться відкриття виставки «Фантомні болі» - результат дослідження історії, культури та соціальних процесів.

Альона Токовенко рефлексує з приводу соціального середовища рідного міста, з, дотепер, складною політичною ситуацією, пов'язаною із «жовтневим» минулим. Основний метод — переосмислення і дослідження пострадянської реальності з фокусом на трансформації після розпаду СРСР.

Дідусь Ленін Вас все ще любить? Тоді ми йдемо до вас!

Анамнез:
Що ми знаємо? 25 жовтня (за старим стилем) 1917 року «велика жовтнева соціалістична революція» відкрила портал, з якого бурхливим потоком ринула якась велика «священна» сила криваво-червоного кольору. Вона благословила новою "прогресивною" свідомістю не одне покоління хлопчиків і дівчаток / дядь і тьоть / бабусь і дідусів (на місцевому сленгу «граждан»). Потім йшли часи ... Часи, звичайно ж, лишалися однаковими, але все ж, ставали все менш впізнаваними. Часи стали дивними та лякаючими як перекручена розпливчаста картинка при порушенні зору. Картинка все така ж, звичайно, але більше нічого не розібрати. Благословенна сила більше не надає зображенню тієї милої звичної зрозумілості та монохромної ясності. З'явилися нові фарби й півтони, і більше не визначиш навскидку де біле, а де чорне. Абсолютно незрозуміло, що і де у вас болить і добре це чи погано?

Діагноз:
Схоже, у вас «фантомні болі», які, як і належить, виробляють ваші червоні «фантомні органи».
Лікування.
«Обряд разоктябрения»: в останній день «священного» місяця жовтня 2019 року, силою, взятою власноруч і за власним бажанням, ми закриваємо портал. Купуємо «фантомні болі» і ампутуємо «фантомні органи» червоного кольору. Показання до застосування:
1. Якщо Ви не знаєте, що означає октябрьонок / піонер / комсомолець / партійний — це дійство — захисний ритуал. Застосовується в профілактичних цілях.
2. Якщо при народженні Вас осяяли серпом і молотом, взяли в "октябрята" / піонери / всілякі, іншого виду «червоні» члени багатоликої, єдиної, червоної, партії, значить, у Вас з'явився унікальний шанс принести в жертву вашу «другу» партійну голову, «третю» червону ногу або ж мозок у формі зірочки. Можливо, нарешті, позбутися від того, що ниє, вiд щемливих відчуттів усередині цих, штучним шляхом вирощених або, подібно до мозку Шарікова, імплантованих Вам органів, занадто явно повідомляючих Вам про свою несумісність з життям.Альона Токовенко працює на перетині: символізму та тілесності, абстракції та фігуративу. Використовує тіло як універсальну мову, що транслює процеси, які впливають на свідомість однієї людини та суспільства в цілому, виявляючи його проблемні зони, больові точки, та їх причини.
 

Відкриття 31 жовтня о 19:00 за адресою: вул. Кирилівська, 65б.

Виставка триватиме 31 жовтня–14 листопада.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **