Наверх
Меню
Меню
Новость
25/10
"ОЛІЯ & ВОДА". Спільна виставка Валерії Тарасенко та Станіслава Толкачова
73417806_2612902745445974_3517938752158695424_n.jpg
73417806_2612902745445974_3517938752158695424_n.jpg

"ОЛІЯ & ВОДА". Спільна виставка Валерії Тарасенко та Станіслава Толкачова

Triptych: Global Arts Workshop представляє "ОЛІЯ & ВОДА", спільну виставку Валерії Тарасенко та Станіслава Толкачова, чия техніка друку на алюмінії Ctpoil відкриває нову грань художньої фотографії. Валерія Тарасенко дає нове життя покинутим фонтанам звертаючись до психоделічної палітри, а Станіслав Толкачов будує сцени приватних випробувань у суворому монохромі.


За словами автора Валерії Тарасенко: «Образ фонтана в даному арт-проекті – це центр Всесвіту, з якого б’є ключем жива вода і всеосяжне світло. Мета проекту – збереження пам'яті про покинуті місця шляхом художньої інтерпретації та фіксування даних про нематеріальну спадщину фонтанів. Незважаючи занедбаність і повільне руйнування, фонтани зберігають автентичний дух, поряд з ними затишно та приємно проводити час».

Myroslava Hartmond, директорка галереї про проект: «Творчий тандем Валерії та Стаса надихає поєднанням естетики минулого і сучасних технологій. Цю виставку має побачити кожен, хто любить відкривати для себе таємниці міського простору».


 

Valeriya Tarasenko народилася у 1988 році в м. Київ. У 2005 році закінчила районну художню школу №2, вступила до поліграфічного інституту (НПІ). У 2013 році закінчила Національну академію образотворчого мистецтва (м. Київ), факультет реставрації живопису. З того часу, вона викладає в художній школі. З 2008 року учасниця чисельних колективних і персональних виставок, фестивалів, благодійних проектів, аукціонів та арт-резиденцій в Україні та за її межами (Угорщина, Польща, Росія, Грузія, Німеччина, Іспанія та ін.)

Stanislav Tolkachev – фотограф, музикант, діджей, музичний продюсер. Народився в 1982 році в м. Дніпро. Почав фотографувати у 2004 році на середній формат 6х6, чорно-біла плівка. Володіє класичними технологіями друку, а також гамойл та літ-процесами. У 2011 винайшов техніку олійного друку на алюмінії CTP Oil, яку продовжує вдосконалювати сьогодні. Експонував роботи в Швеції, Естонії, Німеччині, Білорусі, Польщі, Грузії, Іспанії та Україні. Живе та працює в Києві.

Техніка CTP Oil: Процес офсетної предпечаті на гідрофільно-гідрофобних алюмінієвих CTP пластинах. Нагадує Бромойль (bromoil) початку 20-го ст. і гамойл (gumoil) друк Коенінга 90-х, але в якості фінального носія беруться сучасні алюмінієві офсетні фотоматриці. Матриця виводиться з цифрового монохромного позитиву, на професійних офсетних машинах типу HEIDELBERG, з високою лініатурою і гібридним растром (стохастикою). Нанесення олійної фарби проводиться вручну, пензлем або валиком. Стиль зображення CTP Oil може коливатися від м'якого пікторіального до щільного, контрастного, зернистого, графічного з використанням фарб будь-якого кольору.


TRIPTYCH: GLOBAL ARTS WORKSHOP – провідна українська галерея сучасного мистецтва, розташована в самому серці Києва. З 1988 року представляє найкращі приклади українського живопису, скульптури і фотографії в одному з історичних будинків «українського Монмартра» Андріївського узвозу. Наша креативна місія – будувати мости між Україною та світом завдяки нашій різноманітній культурній програмі, що включає виставки українських і зарубіжних митців, лекції, конференції, воркшопи, покази фільмів, а також дослідницьку і видавницьку діяльність.


Виставка діятиме з 24 жовтня по 6 листопада, пн-сб 11.00-19.00, вхід вільний.
 

комментарии
ТОП Новость
02/08

1-го серпня в художній галереї «Митець» відкрився груповий артпроєкт «Who am I today», що проходив в онлайн режимі  в Художній галереї "Митець"/ Art ...

29/07

В конце июля аукционный дом “Золотое Сечение” подвел итоги летних тихих торгов искусства CLASSIC UNDERGROUND CONTEMPORARY.  На аукционе было представлено около 60 работ, среди которых ...

Календарь
04/08

4 серпня в MANDARIN MAISON відкриється виставка галериста і художниці Ліки Співаковської. Ліка розпочала художню кар'єру в 2013 році. Її роботи опубліковані в міжнародних каталогах Womans Essence ...

04/08

У вівторок, 4 серпня, о 17:00 відбудеться зустріч з авторами виставки "Trainspotting". Таємниці залізничного побутописання будуть відкриті на цій зустрічі з майстрами індустріального пейзажу. Говоритимемо ...

05/08

Art People.Space‎ приглашает прослушать онлайн-лекцию "Женщины-художницы: Тамара Лемпицка, Зинаида Серебрякова". Тамара Лемпицка - дива Ар-деко, икона эпохи Джаза, королева модерна или ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **