Наверх
Меню
Меню
Событие
05/11
“Крик”. Фотопроект Ірини Хмари
73497924_1702150876583892_2821457187467952128_n.jpg
73497924_1702150876583892_2821457187467952128_n.jpg

“Крик”. Фотопроект Ірини Хмари

“Крик”
Фотопроект Ірини Хмари


Що таке крик? Яке символічне навантаження має цей емоційний прояв? З чого він народжується і до чого веде? Такими питаннями задається фотограф Ірина Хмара, якій одного разу нарешті набридло знімати “як люди позують” і захотілось поговорити про щось непідробне. І саме з пошуків правди зазвичай починається творче дослідження. До своєї теми Хмара підійшла із властивою їй безпосередністю, сміливо відкинувши теоретичні розробки. Ірина скористалася методом наївного дослідника, що випробовує на міцність доступну їй частину реальності. Що з цього вийшло? Тринадцять історій справжніх жінок, які розкривають психоемоційну складову крику. Виявилось, що крик — це не лише горе і біль, але й радість, не лише тремор і жар, але й полегшення. А спільним у більшості історій є відчуття звільнення. Можливо, саме у цьому ховається сенс крику. Та зрештою, остаточні висновки за глядачем.
Іванна Стратійчук.

Спеціальна гостя проекту — Марія Фабрічева, психотерапевт, медіатор, творчий директор психологічно-соціальних проектів. Марія розповість про те, чому важливо "дружити" з емоціями, та дасть корисні рекомендації щодо підтримки здорових емоційних реакцій.

Ірина Хмара, фотограф, автор проекту:
Мені набридло знімати, як люди позують, старанно готуються до фотосесії, і вживу до знімка, посміхаються і затискаються всередині своєї шкаралупи. І одного разу на думку спало (звісно, вночі, перед сном) зробити справжні портрети, передати емоції того моменту, і назвати цю оказію «Крик». Фотографувала я жінок до самого крику, під час і після. Крім того, завданням для них було згадати про якусь подію, позитивну чи негативну, яка викликала дуже сильні емоції, і про неї прокричати. Для декого це було випробуванням, дехто плакав.

На виставці буде представлено по 3 портрети 13 жінок. А ще – розповідь кожної жінки. Плюс анімаційне відео.


Іра Гвоздик, куратор, власниця Галереї 83:
Чи доводилось вам коли-небудь кричати? Кричати не всередині, а так, щоб Вас почули. Якщо і не хтось, то принаймні Ви самі. Мені доводилось. Коли подзвонили з лікарні і сказали, що Папи більше нема та коли я народжувала дочку. Крик- це те, що нам допомагає долати труднощі і вивільняти емоції, без крику іноді ніяк. Криком починається наше життя, коли кисень вперше наповнює легені. Справжні, непідробні портрети тринадцяти жінок в трьох різних станах на мить зроблять Вас ближчими до їхніх радощів чи горя, змусять співпереживати, проводити паралелі з собою, замислитись над власним вивільненням емоцій.

 

Відкриття виставки: 5 листопада о 19:00. Вхід вільний

Адреса: GALLERY 83. Вул. Тарасівська, 3а

Тривалість виставки: 5 – 17.11.19 

 

комментарии
Календарь
11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **