Наверх
Меню
Меню
Событие
14/11
КРАТЕРИ. ЮРІЙ МУСАТОВ
Изображение сделано 11.11.19 в 11.04.jpeg
Изображение сделано 11.11.19 в 11.04.jpeg

КРАТЕРИ
ЮРІЙ МУСАТОВ


У своїй творчій практиці Юрій Мусатов досліджує можливості кераміки, експериментує з матеріалами та техніками. Результатом його нещодавніх творчих пошуків стала серія об’єктів під назвою «Кратери». Кожен з них – неповторний і створений в авторській техніці, в межах якої комбінуються окислювальне та відновлювальне випалювання шамотної, червоної та білої глини. Попри акцент на дослідженні художнього потенціалу кераміки, для Юрія Мусатова важливою є спонтанність у роботі, певна свобода, яка дозволяє матеріалу розкриватися, а митцю отримувати задоволення від творчого процесу.

Художника захоплює космос, серед його попередніх робіт – втілені у кераміці планети й прибульці. Серія «Кратери» представляє своєрідні космічні ландшафти, сліди від вторгнень невідомих об’єктів на поверхню небесних тіл. Але кратери – це також заглиблення у місцях вулканічних вивержень. Покриття керамічних об’єктів завдяки поєднанню різних глазурей, оксидів міді, кобальту, пігментів, а також порцеляни має магнетичний ефект. Роздивлятися кольорові візерунки на роботах Юрія Мусатова – це ніби споглядати виверження, стоячи на краю кратера. А комусь, можливо, їхня поверхня нагадає космічну безодню.

Юрій Мусатов
Народився в місті Конотоп Сумської області. Випускник Сумського вищого училища мистецтв та культури ім.Д.Бортнянського. У 2008 закінчив Львівську національну академію мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва, відділ художньої кераміки. Магістр, художник- кераміст, викладач. Член Міжнародної Академії Кераміки в Женеві (IAC). Член Національної Спілки Художників України. Роботи художника були представлені в Україні, Угорщині, Латвії, Франції, Португалії, Іспанії, Швейцарії, США, Туреччині, Китаї, Південній Кореї та інших країнах світу.

Щербенко Арт Центр
Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.

14.11.2019 – 30.11.2019

Відкриття 14.11 о 19:00. Вхід вільний

Адреса: вул. Михайлівська, 22-В

комментарии
Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **