Наверх
Меню
Меню
Событие
16/11
Персональна виставка живопису Юрія Шаповала
глибоке правління.jpg
глибоке правління.jpg

Персональна виставка живопису Юрія Шаповала

16 листопада - 7 грудня 2019 року

Леонора Янко та Лера Літвінова відкривають персональну виставку живопису Юрія Шаповала

Lera Litvinova Gallery представляє проект, який пройшов більш ніж піврічну підготовку та не був опублікований раніше – персональну виставку Юрія Шаповала «ChessНО». 

Картини виставки об’єднані темою пошуку невідповідностей у питаннях суспільних, соціальних і не тільки. Виставка являє собою своєрідну іронічну алюзію реальності. Митець «полює» на теми релігії та віри, політики та справедливості, врешті решт фокусуючи глядача на розмірковування над одвічною темою добра і зла та пропонуючи бути свідомим.

Леонора Янко про виставку: «Ю. Шаповал, обираючи найактуальніші теми,  використовує зрозумілі порівняльні та не надто абстраговані від поточної реальності образи за для передання концепції творів. Саме у цьому відвертість його як митця, так він будує діалог з глядачем, очікуючи вибуху будь яких емоції, але точно, не нейтральних».

Назва виставки «ChessНО» символічно складається з кількох сенсів, це й у перекладі з англійською (читати [чес]) гра у шахи, що відносить на до тем стратегій, певних подвійних розумінь процесів. Та прочитавши назву разом звертаємося до загального посилу виставки – розмірковування на тему чесності та істини як глобального поняття, його суб’єктивності та об’єктивності.

«Роботи, об'єднані цією назвою, це рефлексія на тему нашого життя, в різних його проявах. Адже між життям і грою в шахи дуже багато аналогій: напад, захист, рокіровка, обман, шах і мат. Крім того, саме поле поділено на чорні і білі зони, як і в реальному житті, і не завжди білі фігури знаходяться на білому полі.  Більшість робіт наповнені іронією, адже вважаю, що гумор сприяє більш глибокому проникненню меседжів у свідомість. Хочу, щоб роботи спонукали людей до роздумів, як спонукають власне і мене самого» - говорить художник Юрій Шаповал.

Lera Litvinova Gallery - арт-простір, заснований у 2014 році мисткинею Лерою Літвіновою та мистецтвознавицею Леонорою Янко. Lera Litvinova Gallery представляє молодих авторів та знакових митців, що стали колекційними і відомими на українській і світовій арт-арені. Арт-простір представляє собою як стаціонарну галерею так і постійні та тимчасові партнерські локації, які створюють арт-простір Lera Litvinova Gallery.

Крім регулярних виставок в Україні, галерея реалізує мистецькі проекти за кордоном. На рахунку арт-простору багаторазові виставки в Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Брюге, Люксембурзі, співпраця із музеями, посольствами та культурними представництвами різних країн. Лера Літвінова та Леонора Янко активно реалізують принцип культурної дипломатії за для зміцнення культурних зв’язків між державами та просування національних інтересів.

Виставка відкрита до 7.12.2019 р.

Адреса: LERA LITVINOVA GALLERY: м. Київ, вул. Набережно-Рибальська, 3. Територія ЖК Rybalsky.

комментарии
Календарь
03/07

  Галерея 83 представляє персональну виставку молодої української художниці Елізи Мамардашвілі «Далеко-Далеко. Сімейні хроніки». Експозиція буде відкрита для перегляду з 3 липня по ...

04/07

Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись с близкими по духу людьми. ArtPeople Space приглашает на новый образовательный формат своего проекта - Арт-пикник. Арт-пикник ...

07/07

«Перший Сон» художника Ярослава Валієва. Відкриття виставки 7 липня. Виставка «Перший Сон» відкриється в столичній галереї Spivakovska ART: EGO gallery 7 липня. ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **