Наверх
Меню
Меню
Новость
22/11
Придбати мистецтво — зробити добро: що пропонує виставка CAN 4.0?
76612169_2569925433072620_3679232954720059392_n.jpeg
76612169_2569925433072620_3679232954720059392_n.jpeg

Придбати мистецтво — зробити добро: що пропонує виставка CAN 4.0?

Придбати мистецтво зробити добро: що пропонує виставка CAN 4.0?

 

3-8 грудня в галереї Triptych: Global Arts Workshop відбудеться благодійна виставка-продаж CAN 4.0. 100% зібраних коштів з CAN 4.0 підуть на реабілітацію маленьких підопічних фонду Кожен Може/Everybody Can з діагнозом дитячий церебральний параліч (ДЦП). 

Представлено 20 лотів, зокрема живопис, графіка, фото, колаж та кераміка. Вартість лотів — від 1000 до 10 000 гривень.

Каталог можна побачити тут.

 
Роботи надали українські та зарубіжні митці:

Наталія Корф-Іванюк, Олексій Іванюк, Аййад Альнімер, Олександр Геффен, Юрій Шаповал, В’ячеслав Малина, Дарина Микитюк, Михайло Грудій, Нільс Акерманн,Tетяна Боровська, Шебнем Кантоглу, Катя Різниченко, Єлизавета Хілько, Андрій Опришко та Ліна Ломакіна.

 

 

Також п’ять лотів надала галерея Triptych: Global Arts Workshop. Це робота Романа Мініна з серії «Сни про війну», картини Катерини Берлової та Ганни Круглікової, офорт Олега Денисенко та принт Антіна Мухарського.

«Митці радо приймають участь в CAN і знизили вартість робіт, щоб колекціонери мали змогу придбати твір за доступною ціною, а діти – отримати належну реабілітацію» — коментує Олена Скачкова, співорганізаторка — «100% коштів йде на благодійність, тобто повна сума. Це, мабуть, найприємніша частина CAN: бачити, що здебільшого люди прагнуть зробити добрі справи власною корисною звичкою».

Мирослава Хартмонд, співзасновниця проекту та директор галереї Triptych: Global Arts Workshop, вірить в успіх CAN 4.0: «Під час квітневої благодійної ніші було продано всі 20 лотів і зібрано 109,750 грн на лікування рецидиву раку 27-річної Анастасії Прядко. Роботи придбали представники 13 країн, включаючи Велику Британію, США, Канаду, Індонезію, Пакистан, Туреччину і Швецію. Майже половина — молоді колекціонери, що купували оригінальне мистецтво вперше».


Фонд Кожен Може/Everybody Can виріс з волонтерської ініціативи у 2014 році. Його місія — освіта та розвиток культури благодійності і волонтерства, становлення відповідального та толерантного суспільства.
 

«Кожен Може» захищає інтереси дітей з інвалідністю, що опинилися у скруті, а також підтримує важкохворих пенсіонерів, що постраждали внаслідок війни в Україні.  — розповідає співзасновниця фонду Марія Пуцкова, — « Під опікою фонду більше 40 детей, з важкою формою інвалідності (порушенням центральної нервової системи, СМА, незрячі) з родин, що постраждали від війни. Фонд  сплачує дороговартісне лікування, операції та реабілітації. Для покращення стану та розвитку кожна дитина потребує від 3 до 5 курсів лікування на рік. Вартість кожного курсу реабілітацій від 20 тис. грн.»

 

Продаж всіх 20 лотів допоможе 5-ти дітям почати новий рік з кроку до здоров’я.


3-8 грудня СAN пройде вчетверте. Дата вибрана не випадково: 3 грудня разом зі всім світом Україна відзначає день добра #ЩедрийВівторок.

 

Ніша CAN 4.0 знаходиться за адресою: Андріївський Узвіз, 34 (Triptych: Global Arts Workshop).

комментарии
ТОП Новость
28/06

Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України оголошує відбір робіт медіа-мистецтва для спільного міжнародного проєкту «Українська мова». Проєкт "Українська мова" має на ...

24/06

Дослідницька платформа PinchukArtCentre розпочинає цикл онлайн-лекцій про анатомію в мистецтві Дослідницька платформа PinchukArtCentre розпочинає новий цикл онлайн-лекцій «Академія о сьомій», ...

Календарь
03/07

  Галерея 83 представляє персональну виставку молодої української художниці Елізи Мамардашвілі «Далеко-Далеко. Сімейні хроніки». Експозиція буде відкрита для перегляду з 3 липня по ...

04/07

Подарите себе идеальный выходной, получив новые знания и познакомившись с близкими по духу людьми. ArtPeople Space приглашает на новый образовательный формат своего проекта - Арт-пикник. Арт-пикник ...

07/07

«Перший Сон» художника Ярослава Валієва. Відкриття виставки 7 липня. Виставка «Перший Сон» відкриється в столичній галереї Spivakovska ART: EGO gallery 7 липня. ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **