Наверх
Меню
Меню
Новость
05/12
Voloshyn Gallery вдруге бере участь у міжнародному ярмарку сучасного мистецтва PULSE Miami Beach
Снимок экрана 2019-12-01 в 16.00.52.jpeg
Снимок экрана 2019-12-01 в 16.00.52.jpeg

Voloshyn Gallery вдруге бере участь у міжнародному ярмарку сучасного мистецтва PULSE Miami Beach

5 – 8 грудня 2019 року, Indian Beach Park, 4601 Collins Avenue, Miami Beach, FL 33140, Маямі, США, бокс 206

Цього року Voloshyn Gallery вдруге бере участь у міжнародному ярмарку сучасного мистецтваPULSE Miami Beach, де представляє груповий проект трьох українських художників: Олексія Сая, Михайла Деяка та Ігоря Гусєва.

PULSE – ярмарок-сателіт Art Basel Miami, який відбувається щорічно на початку грудня у рамках Art Basel Miami Week вже протягом п’ятнадцяти років поспіль. PULSE спеціалізується на сучасному мистецтві, й одним з основних його пріоритетів є підтримка молодих галерей та художників. У 2019 році на PULSE презентують свої проекти понад 60 галерей з Канади, Великої Британїї, Франції, Перу, Японії та інших країн світу.

Voloshyn Gallery бере участь у PULSE вдруге. Voloshyn Gallery дебютувала на PULSE у минулому році з сольним проектом Жанни Кадирової. Тоді стенд галереї було відмічено Perez Art Museum Miami, а також нагородою PULSE Prize за кращу сольну презентацію.

У нових роботах представлених на стенді Voloshyn Gallery Олексій Сай розвиває ідеї свого масштабного проекту-практики Excel-Art. З програмою Excel у якості ресурсу візуальної мови Сай працює близько 15 років (з 2004). В абстрактній мові формул, діаграм і графіків автор вбачає єдиний можливий спосіб говорити про монотонне життя офісних працівників. Важливо відзначити, що Сай створює підкреслено нейтральну, об’єктивну, репрезентацію реальності офісних робітників у всіх її проявах: художник не має на меті ні критикувати офісний «стиль життя», ні створювати карикатуру на нього.

Створені в Excel зображення Сай роздруковує на алюмінієвих листах, а також власноруч підписує кожну роботу. Попри очевидну легкість тиражування зображень, оригінали яких існують в електронному варіанті, художник принципово створює їх лише в одному примірнику.

Спеціально для PULSE 2019 Сай створює нову мікросерію Excel-Art з краєвидами Маямі.

Олексій Сай. "Lifeguard Towel 4" з серії  Excel - Art. 70х66х3 см, друк на алюмінії (друк в одному примірнику), 2019.

Олексій Сай народився у 1975 році у Києві, де живе та працює і нині. Закінчив Київський художньо-промисловий технікум за спеціальністю графічний дизайн у 1993 році та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури – у 2001 році (відділ станкової графіки). Номінант премії PinchukArtCentre 2009 року. Автор веде активну виставкову діяльність. Олексій Сай брав участь у багатьох групових та персональних проектах в Україні та закордоном. Так роботи художника експонувались у Black Square Gallery (Маямі, США), Saatchi Gallery (Лондон, Велика Британія), Bunsen Goertz Gallery (Нюрнберг, Німеччина), Музеї сучасного мистецтва PERMM (Перм, Росія) тощо.

Творчість Михайла Деяка представлено роботами серії «Space». «Space» – серія мінімалістичних пейзажів зі стриманою композицією та складним кольоровим рішенням. У цих творах художник прагне не нав'язувати публіці своє бачення або свої думки, а, радше, розраховує на те, що глядач вступить у діалог із роботою та з самим собою. «Space» – це, у першу чергу, психологічний проект про внутрішній світ людини. Ключовою рисою робіт цієї серії є те, що художник у якості основи/поверхні для зображення обирає скло. До цієї техніки автор вдається невипадково, адже дитинство художника минуло на Закарпатті, регіоні, знаному іконографією на склі. Вдаючись до цієї старовинної техніки, модифікуючи та осучаснюючи її Деяк створює роботи серії «Space».

Михайло Деяк. З серії "Space". 204х104х3 смакрил на склі, 2016.

Михайло Деяк народився у 1984 році в селі Золотарево Хустського району на Закарпатті, Україна. Навчався в Ужгородському коледжі мистецтв ім. А. Ерделі та у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві. Нині художник працює на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами. На ексклюзивних умовах співпрацює із Voloshyn Gallery, яка вже четвертий рік поспіль представляє твори Деяка на міжнародних мистецьких ярмарках, таких як: VOLTA NY (США), Scope Art Show у Базелі (Швейцарія), Маямі та Нью-Йорку (США), Dallas Art Fair (США), а також viennacontemporary (Австрія). Картини художника часто можна побачити на аукціонах, за останні кілька років його твори п'ять разів було представлено та продано на Phillips Auction. Михайло Деяк веде активну виставкову діяльність. Як приклад, у березні 2017 року у Нью-Йорку пройшла персональна виставка художника в Ukrainian Institute of America. Брав участь у резиденції Unlimited у Нью-Йорку (2019). Художник живе та працює у Києві, Україна.

Також на стенді Voloshyn Gallery представлені нові роботи серії «Mister Nobody» Ігоря Гусєва. Мініатюрні скульптури «Mister Nobody» створено за допомогою 3D друку. Серія виникла як логічне продовження живописних творів художника із ґлітч-ефектами. «Mister Nobody» є напівавтопортретним циклом: кожна фігурка має певну портретну схожість як із самим Гусєвим, так і з королем рок-н-ролу Елвісом Преслі.

Гусєв працює з ґлітч-артом у своїй самобутній манері протягом останніх семи років. Ґлітч-ефекти були невід’ємною частиною відео-арту кінця 90-х – часу, коли мистецька кар’єра Гусєва тільки починалась. У ті часи Гусєв проявив себе і як відеохудожник, і як автор численних парадоксальних інсталяцій.

Ігор Гусєв. З серії "Mister Nobody". 20х6х13 см (кожна скульптура) 3D друк.

Ігор Гусєв народився в 1970 році в Одесі, Україна. Закінчив Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова. Ігор Гусєв – знаний український художник, поет, перформер, автор фільмів, об’єктів та інсталяцій, учасник та організатор безлічі мистецьких акцій. Лідер руху «Арт-рейдери» та засновник андеґраундної галереї «Норма». Представник Нової хвилі українського сучасного мистецтва. З початку 90-х Гусєв веде активну виставкову діяльність. Живе та працює в Одесі, Україна.

Максим і Юлія Волошини відкрили Voloshyn Gallery у жовтні 2016 року. У 2015 році подружжя Волошиних увійшло до списку Forbes 30 Under 30.

Галерея спеціалізується на contemporary art і демонструє широкий спектр різних медіа сучасного мистецтва, проводить персональні та групові виставки.

Галерея сприяє інтеграції українського мистецтва у світові культурні процеси, представляє художників на міжнародних арт-ярмарках та в мистецьких проектах у Європі та США. Voloshyn Gallery прагне відкривати виняткові явища, фокусуючись на художниках на початкових етапах кар'єри та митцях, які вже знайшли свою виражальну мову, але не зупиняються на досягнутому.

Одним з основних пріоритетів Voloshyn Gallery є участь у передових ярмарках сучасного мистецтва. Серед міжнародних ярмарків, у яких галерея брала участь протягом останніх двох років: Volta NY, Volta Basel, viennacon- temporary, Dallas Art Fair и Pulse Art Fair. Останній відмітив сольну презентацію Жанни Кадирової від Voloshyn Gallery нагородою Pulse Prize (2018), також проект відзначили куратори Perez Art Museum Miami.

Сучасно обладнаний виставковий простір галереї розташований у культурному та історичному центрі Києва, на вулиці Терещенківській, у старовинному будинку 1913 року побудови, власником якого був колекціонер та меценат Н. А. Терещенко.

Voloshyn Gallery

 

комментарии
ТОП Новость
27/03

Уривок з книги Себастьяна Смі МИСТЕЦТВО СУПЕРНИЦТВА. Чотири історії про дружбу, зраду й подвиги в мистецтві​ Сміливу вигадку, підмічену в роботі друга, розхапали всі.  Анрі Матісс    На ...

27/03

Арт-фірма: естетичне управління та метафізичний маркетинг УРИВОК З КНИГИ Фестивальний театр На одній фотографії з моєї колекції зображено співаків, які вийшли на поклін на прем’єрі «Весілля ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **