Наверх
Меню
Меню
Событие
03/12
Відкриття виставки Оксани Чепелик «Не просто гра»
fullsizeoutput_ec5.jpeg
fullsizeoutput_ec5.jpeg

Відкриття виставки Оксани Чепелик «Не просто гра»

America House Kyiv запрошує на відкриття виставки «Не просто гра» української художниці Оксани Чепелик.

Виставка розповідає про перетворення болючого досвіду на рушій соціальних змін, про подолання як фізичного, так і психологічного болю від травм. Виставка відкриває для широкої аудиторії досвід учасників АТО з інвалідністю та пораненням, які разом зі своїми сім'ями та дітьми формують громади. Внаслідок війни на сході України вони стали найбільш вразливими і часто не отримують належної економічної, психологічної та громадської підтримки. Позитивний досвід з посттравматичної реабілітації колективними видами спорту в Дніпрі, який демонструється на виставці, може показати шлях і повернути надію ветеранам та їх родинам. Виставковий проєкт привертає увагу до проблеми соціального включення, а також до недостатньої уваги світової спільноти до війни в Україні.

На виставці ви зможете побачити фільм-відеодослідження посттравматичної реабілітації спортом людей з інвалідністю та ветеранів АТО, інсталяцію з інтерв’ю з ветеранами, яка поставить вас перед етичним вибором, та цикл фотографій волейбольної команди сидячи, який акцентує увагу на подоланні травм.

Проєкт «Не просто гра» був реалізований у межах проєкту «Точки наближення», організованого CSM / Фундацією Центр Сучасного Мистецтва у Харкові й Дніпрі в 2016-2017 роках.

Оксана Чепелик — українська художниця, режисерка, сценаристка. Мисткиня працює з багатьма медіумами, але більша частина її доробку належить до мистецтва новітніх медіа. Рання творчість художниці була сфокусована на соціально-критичному мистецтві, з часом вона почала працювати з темами цифрової тоталітарності та віртуального контролю. Мисткиня двічі була стипендіаткою програми Fulbright.

Відкриття виставки: 3 грудня, 18:30
Тривалість: 3-28 грудня, 2019


При собі мати паспорт або посвідчення водія.

Адреса: America House Kyiv (вул. М. Пимоненка, 6).

комментарии
Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **